Які ознаки того що ви занадто багато спите?

                                                                               Які ознаки того що ви занадто багато спите?

Для дорослої людини рекомендується від семи до дев'яти годин нічного сну в день. Але буває і таке що хочеться перекинуться на інший бік і спати далі, а не вставати з самого ранку. Ця стаття допоможе вам зрозуміти не дуже лив и багато спите.

 

Відсутність енергії.

Як не дивно одним з головних є відчуття недосипу. Якщо у вас є часте відчуття відсутності енергії протягом дня, при регулярному нічному сні, це може бути ознакою того, що ви спите зайвий час. Це може бути пов'язано з тим що, ваше тіло функціонує відповідно до, так званим, біологічному годиннику. Біологічний годинник контролюються циркадних ритмів. Такі ритми як ніби говорять вашому тілу коли настане день, а коли ніч. Якщо ж ви занадто багато спите у вашому організмі відбувається збій наче годинник втрачають одну з деталь механізму. Такі збої призводять до несправності циркадного ритму, плутанини вашого тіла.

 

Депресія.

У людей які сплять зайвий час, з'являється почуття, що вони спали цілий день. Якщо ж таке відбувається дуже часто, то у вас може з'явиться почуття марної трати часу і марності життя. Тож не дивно, що таке може привести до депресії. В середньому близько п'ятнадцяти відсотків людей страждають депресією, і сплять по більшій мірі на добу більше дев'яти годин на добу.

 

Проблеми з пам'яттю.

Сон - це час коли відпочиваєте не тільки ви а й ваше тіло і мозок. Збільшення часу на відпочинок так само має свої негативні ефекти. Одним з таких ефектів вважається погіршенням пам'яті. Ті люди які сплять більше дев'яти годин на день найчастіше страждають поганою якістю пам'яті. З - за тривалого сну мозку стає важко трансформувати коротко термінову пам'ять в довгострокову. В результаті чого з'являються проблеми з пам'яттю.

 

Головні болі.

Одним з найбільш поширених побічних ефектів від пересипу є головні болі. А ви часто страждаєте від головного болю протягом дня або ж з ранку? Причиною цього може бути банальне пересипання. Є думка, що пересипання впливає на деякі нейротрансмітери в головному мозку, в тому числі Сиротін. Саме з - за браку такого речовини ви страждаєте від головних болів з ранку!

 

Проблеми із зайвою вагою.

Ви прокинулися і жахнулися, побачивши у себе кілька зайвих кілограмів? Таке може бути тільки в страшному сні! Це може здатися очевидним, ваше тіло спалює більше калорій в період неспання, ніж під час сну. Тому як надмірне перебування уві сні відчуває брак сил енергії. Людина прагне відновити втрачене і тим самим вживає висококалорійні продукти. Як показують дослідження, у тих хто спить більше дев'яти годин на добу, на двадцять один відсоток підвищується ймовірність того що виникне ожиріння. Чим менше часу людині залишається на спалювання калорій, тим більше їх накопичується у вигляді жирових клітин в тілі. Такі дії можуть призвести не тільки до ожиріння, але і до інших проблем зі здоров'ям.

 

Болі у спині.

Пересипання можуть так само викликати болі в спині. Довге знаходження в ліжку, а так само не зовсім якісний матрац можуть негативно відіб'ється на вашому хребті. Якщо ж ви відчуваєте болю в нижній частині спини, вам настійно рекомендується збільшити фізичні навантаження на тіло. Так занадто довге перебування в ліжку може зашкодити вашій спині ще сильніше. Від болю в спині може так само допомогти добре і правильно вибраний матрац.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!