Виробники дитячих меблів

Mebel-24.com ми виробники дитячих меблів з натурального дерева. Чому саме з дерева? Все дуже просто, дерево має більш естетичний вигляд в інтер'єрі і набагато приємніше метала.
Кожна наша модель проходить тестування, одним з яких є міцність моделі, для нас важлива безпека. Ми намагаємося щоб наші клієнти залишилися задоволені покупкою. Виготовлення ліжок з натурального дерева, масиву дерева Вільха.


Так як ми виробники дитячих меблів (двоярусних, односпальні, двоярусних ліжок трансформерів) ми зможемо вам запропонувати те чого не запропонують інші магазини, а саме:


1) Низька ціна
2) Якість
3) Безкоштовна фарбування
4) Виготовлення товару за індивідуальними розмірами
5) Розстрочка на товар
6) Доставка
7) Оплата


Давай-тe розберемося в цих простих і цікавих пропозиціях.
Багато користувачів ісчят недорогу але якісну меблі, і якщо ви потрапили на виробника, будьте впевнені що у нього максимально якісно зроблено. Так само часто у виробника набагато дешевше ніж у магазина перекупника або дилера так як ви берете на пряму з виробництва.


Нашим клієнтам ми Пропонуємо фарбування ліжка без доплати за це, в той час коли інші беруть додатково гроші за колір той який хоче клієнт і це не правильно.
Наше виробництво дитячих ліжок пропонує вашій увазі одне з таких пропозицій як (Виготовлення товару за індивідуальними розмірами), в цьому питанні багато відмовляють покупцеві, ми з легкістю зможемо виготовити вашу модель по ваших розмірах. Адже багатьом людям часто нахапає пару сантиметрів для того щоб розмістити меблі так як вони задумали.
Що ж стосується розстрочки товару, ми пропонуємо такий варіант оплати бо розуміємо що не у всіх вистачає фінансових коштів на оплату відразу всього товару.


Доставка товару здійснюється в усі міста України перевізниками Інтайм або ж Нова Пошта на вибір клієнта, або доставка нашим кур'єром по Києву і Київській області. Відправлення в день замовлення або ж на наступний день в залежності від самого замовлення.


Ми так само розуміємо що не завжди є можливість носити всю суму відразу при собі будь то готівковий розрахунок або ж безготівковий, з цього ми можемо запропонувати оплату такими способами як 50/50, що це значить? Ви можете половину суми заплатити готівковим розрахунком, а половину безготівковим.


Що ж стосується матеріалу з якого виготовляється наш товар, дерево Вільха нічим не гірше наприклад Дуба, вона несприйнятлива до вологи, завдяки чому вона не буде розсихатися і насичується вологою як наприклад Сосна, тим більше вона не виділяє смолу.


Саме з цих причин ми рекомендуємо вам вибирати виробників таких як ми, бажаємо вам вдалих і приємних покупок!)

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!