Веолетта ліжко двох'ярусна

Веолетта ліжко двох'ярусна

Модель:Веолетта
Наявність:20
  • Цiна 7 000 Грн

Доступні опціїДвох'ярусне ліжко завжди вважалася економією для покупки спальної мебелі.На сьогоднішній день, хочу вам запропонувати двоярусну ліжко Веолетта, ця ліжко на вигляд проста, але саме ця ліжко доповнить ваш інтер'єр.

Веолетта двох'ярусна зроблена з дерева, дерево (вільха), за своїми природними властивостями це дерево нагадує (дуб) .Воно

таке ж міцне і не виділяє смолу що не менш важливо при фарбуванні і виготовленні ліжка.

У нас як у виробників ліжка є ряд переваг одним з яких є-фарбування ліжка без доплати за колір.

 

Колірна палітра фарбування ліжка Веолетта.

Вільха (світла, середня, темна)

Горіх (світлий, середній, темний)

Венге (чорний)

 

У комплектації ліжка є два бортика для захисту на другому поверсі, але при бажанні на перший поверх теж можна замовити додаткові бортики.

 

Захисні бортики ліжка.

Бортики ліжка так само виготовлені з дерева і висота їх 45 сантіметров.Делалось така висота з урахуванням висоти матраца який буде лежати на ламелях.

 

Ламель це відмінне основа під матрац, за рахунок ортопедичних ламель матрац служить довше, а за рахунок свого вигину спина буде правильно розвиватися.

Одна така ламель витримує максимальне навантаження до 40 кілограм, таких ламель на дно одного ярусу п'ятнадцять штук.

Таким чином одні ярус ліжка витримує 180 кг.

 

У нашому інтернет магазині дерев'яні ліжка від виробника ви можете вибрати двоярусні ліжка і матраци до них, а так само ящики. Ящики є двох видів. Перший вид ящика розміром 66х69 сантиметрів, короб ящика з ДСП, а фасад (лицьова сторона) з дерева. Другий вид ящика розміром 80х90 сантиметрів, ці ящики повністю з дерева.

Ящики на коліщатках. Купивши у нас ліжко навіть з пересилкою ви економите, тому що перекупники завищують її реальну вартість, а замовивши повний комплект ліжка ви економите ще й час. Відправка ліжка здійснюється перевізниками (САТ , деливери, нова пошта) .

Ещё однією нашою перевагою є те що відправка товару без передоплати (оплата після отримання та перевірки).


Ми не радемо нашим покупцям робити передоплати через інтернет, так як почастішали випадки шахрайства. Відправка ліжок по всій території України.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Веолетта ліжко двох'ярусна

Веолетта ліжко двох'ярусна

Двох'ярусне ліжко завжди вважалася економією для покупки спальної мебелі.На сьогоднішній день, хочу вам запропонувати двоярусну ліжко Веолетта, ця ліжко на вигляд проста, але саме ця ліжко доповнить ваш інтер'єр. Веолетта двох'ярусна зроблена з дерева, дерево (вільха), за своїми природними властивостями це дерево нагадує (дуб) .Воно таке ж міцне і не виділяє смолу що не менш важливо при фарбуванні і виготовленні ліжка. У нас як у виробників ліжка є ряд переваг одним з яких є-фарбування ліжка без доплати за колір.   Колірна палітра фарбування ліжка Веолетта. Вільха (світла, середня, темна) Горіх (світлий, середній, темний) Венге (чорний)   У комплектації ліжка є два бортика для захисту на другому поверсі, але при бажанні на перший поверх теж можна замовити додаткові бортики.   Захисні бортики ліжка. Бортики ліжка так само виготовлені з дерева і висота їх 45 сантіметров.Делалось така висота з урахуванням висоти матраца який буде лежати на ламелях.   Ламель це відмінне основа під матрац, за рахунок ортопедичних ламель матрац служить довше, а за рахунок свого вигину спина буде правильно розвиватися. Одна така ламель витримує максимальне навантаження до 40 кілограм, таких ламель на дно одного ярусу п'ятнадцять штук. Таким чином одні ярус ліжка витримує 180 кг.   У нашому інтернет магазині дерев'яні ліжка від виробника ви можете вибрати двоярусні ліжка і матраци до них, а так само ящики. Ящики є двох видів. Перший вид ящика розміром 66х69 сантиметрів, короб ящика з ДСП, а фасад (лицьова сторона) з дерева. Другий вид ящика розміром 80х90 сантиметрів, ці ящики повністю з дерева. Ящики на коліщатках. Купивши у нас ліжко навіть з пересилкою ви економите, тому що перекупники завищують її реальну вартість, а замовивши повний комплект ліжка ви економите ще й час. Відправка ліжка здійснюється перевізниками (САТ , деливери, нова пошта) . Ещё однією нашою перевагою є те що відправка товару без передоплати (оплата після отримання та перевірки). Ми не радемо нашим покупцям робити передоплати через інтернет, так як почастішали випадки шахрайства. Відправка ліжок по всій території України...

7 000 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!