Венеція

Венеція

Модель:Венеция
Наявність:2
  • Цiна 4 500 Грн

Доступні опціїДвоспальне ліжко Венецція - це унікальний варіант для людей, які цінують стиль і зручність. Що ж являє ця ліжко з себе? Двоспальне ліжко, яка користується популярністю у молодих сімей.


Має приємний вигляд і колір, який ви зможете вибрати в каталозі.Дане ліжко виготовляється з цільного дерева вільхи. Це дерево є одним з кращиху своєму роді. Воно легке і міцне. Покриваємо ліжка якісним німецьким лаком без фольмальдегідов і нітратів.


Основа під матарс виготовлена ​​з букових ортопедичних ламель, які вважаються дуже хорошими для правильного розвитку спини.


Ліжко може бути в семи різних кольорах:

Вільха (світла) (середня) (темна)

Горіх (світлий) (середній (темний)

Венге (чорний)


Відправка ліжка по всій Укранина післяплатою.

САТ

Нова Пошта

Делівері

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Венеція

Венеція

Двоспальне ліжко Венецція - це унікальний варіант для людей, які цінують стиль і зручність. Що ж являє ця ліжко з себе? Двоспальне ліжко, яка користується популярністю у молодих сімей. Має приємний вигляд і колір, який ви зможете вибрати в каталозі.Дане ліжко виготовляється з цільного дерева вільхи. Це дерево є одним з кращиху своєму роді. Воно легке і міцне. Покриваємо ліжка якісним німецьким лаком без фольмальдегідов і нітратів. Основа під матарс виготовлена ​​з букових ортопедичних ламель, які вважаються дуже хорошими для правильного розвитку спини.Ліжко може бути в семи різних кольорах: Вільха (світла) (середня) (темна)Горіх (світлий) (середній (темний) Венге (чорний) Відправка ліжка по всій Укранина післяплатою. САТНова Пошта Делівері..

4 500 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!