Стіл-книга двохсотка

Стіл-книга двохсотка

Модель:двухсотка
Наявність:3
  • Цiна 970 ГрнСтіл книжка двохсотка, допоможе вам без всяких проблем знайти місце для кожного гостя в вашому дома.Его можна так само використовувати як невеликий обідній стіл, за яким буде приємно провести час.

А на особливі свята на цьому столі можна буде розставити всі приготовані страви без праці. У складеному стані цей стіл книжку так само можна використовувати як невелику тумбочку, на яку завжди можна поставити невеликий вазон з квітами. Габаритні розміри столу книжки: 1550 * 800 * 755 міліметрів. У складеному стані ширина столу 20 сантиметрів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Стіл-книга двохсотка

Стіл-книга двохсотка

Стіл книжка двохсотка, допоможе вам без всяких проблем знайти місце для кожного гостя в вашому дома.Его можна так само використовувати як невеликий обідній стіл, за яким буде приємно провести час.А на особливі свята на цьому столі можна буде розставити всі приготовані страви без праці. У складеному стані цей стіл книжку так само можна використовувати як невелику тумбочку, на яку завжди можна поставити невеликий вазон з квітами. Габаритні розміри столу книжки: 1550 * 800 * 755 міліметрів. У складеному стані ширина столу 20 сантиметрів...

970 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!