Співвідношення ціни і якості

Співвідношення ціни і якості!

При пошуку нових меблів, завжди з'являється питання: чому така різна ціна, здавалося б, на один і той же товар? Перші думки, це завжди - напевно, це ліжко якісніше, дерево краще, борти витонченіші.

На ділі ж, ми маємо те, що ліжка по факту одні і ті ж, дерево одно і те ж, якість ідентична, та і буває навіть, що виробник один і той же. Так в чому ж різниця? А різниця тоді залишається лише в ціні. Чому так відбувається?

Частенько існують магазини перекупники, які просто додають ціну на ті ж ліжка і видають їх за свій товар, якому немає рівних. Тут так само можна обговорити питання про те, що краще всього і найпростіше замовляти ліжко безпосередньо у виробника, але на даний момент хотілося б зокрема розповісти про питання: ціна - якість.

По факту - найменша ціна на ліжку напевно буде у фабрики, залишається лише питання, як відрізнити фабрику від звичайного інтернет-магазину.

Найпростішим рішення буде упізнати адреси фабрики і самим відправитися на виробництво, щоб бути упевненим, що так воно насправді і є. Якщо ж фабрика знаходиться далеко від Вас, але Ви все ж націлені купувати товар тільки безпосередньо від виробника - можете сміливо запитати про те, чи виготовляють ліжка в нестандартних розмірах.

Перекупники напевно дадуть відповідь, що ліжка є тільки в стандартних розмірах, а менеджер фабрики не лише уточнить, який розмір Вас цікавить, а також з легкістю прорахує, скільки коштуватиме ліжко в необхідному Вам розмірі. Замовляючи ліжку у фабрики, можна відразу уточнити, як їх виготовляють. Приміром, Вас напевно цікавить з якого дерева зроблено ліжко, чи гладко вона зашліфована, дерево цілісне або це і зовсім ДСП, чим покрито ліжко і як кріпиться верхній ярус до нижнього?

Насправді, питань можна задати набагато більше, і саме менеджер фабрики зможе відповісти Вам на будь-яке питання. По суті, ми маємо два приводи обгрунтовано думати про те, що купівля ліжка у виробника - це краще рішення. По-перше, ціна у виробника завжди мінімальна.

Будь-який магазин, будь-який перекупник ставить ціну більше на ліжку, так само, як і на будь-які інші товари, це давно відомий факт. І купуючи ліжко безпосередньо із складу фабрики Ви не переплачуєте в той же самий магазин. По-друге, ця якість.

Ліжка від виробника розкуповуються майже миттєво, ліжко не коштує роками, як вона може стояти в магазині, чекаючи того, хто її придбає. Ліжко до цього не транспортується, а це означає, що ушкоджень на ній бути не може, у відмінності від ліжок, які вже перевозилися і могли ушкодитися в дорозі.

Тобто, купуючи у виробника, Ви отримуєте гарантію, що на Вашому ліжку ніхто до цього навіть не сидів, і Вам вона дістається в ідеальному стані за мінімальні засоби.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!