Переваги ліжечок-трансформерів

Переваги ліжечок-трансформерів


Дитячі ліжечка-трансформери і їх особливості


Покa дитині 2-3 роки, вона буде хитрою конструкцією, яка поєднує в собі саме ліжечко, ящики для речей або для усіляких потреб.Коли малюк стане старший, передню стінку можна буде зняти, а також прибрати боковинки. Таким чином, ліжечко перетвориться в симпатичний і дуже зручне ліжечко.


Плюси:

Варто відмітити, що плюсів в придбанні ліжечка-трансформера значно більше, ніж мінусів. Проте, розглянемо все по порядку. Тривалий термін служби. Це ліжечко буквально "зростає" разом з Вашим малюком. Як говорилося вище, коли ви тільки купуєте таке ліжко, вона виглядає як особлива конструкція, що сполучає в собі одночасно декілька засобів. З часом різні частини ліжечка від'єднуються і їх можна пристосувати для різних цілей. Так, ліжко-трансформер може прослужити від самого народження малюка і до школи, а деякі і аж до 20-30 років.


Економія коштів. Купівля ліжечка-трансформера - це дуже вигідний і зручний для Вас варіант. Адже при її купівлі ви позбавляєте себе від необхідності купувати інші ліжка більшого розміру, коли дитина підросте. Це набагато дешевше, ніж дитяче і підліткове ліжко разом узяті.


Економія місця. Звичайне дитяче ліжечко, ящики для речей займають куди більше місця, ніж одна ліжко-трансформер.


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!