Історія подушок: 5 цікавих фактів.

Історія подушок: 5 цікавих фактів.

 

Що таке подушка? Думаю всі ми знаємо що це невід'ємний аксесуар для гарного і комфортного сну. Є кілька видів подушок, найпоширеніші види - це класичний і ортопедичний. Подушки для тих хто любить спати на боці або на животі, а так само подушки з латексу або піни Memory. Сучасні різноманітність форм і наповнень дозволяє дозволить з легкістю підібрати свою найбільш підходящу подушку. Така різноманітність вибору і достатки були не завжди. Найперші подушки дуже сильно відрізнялися від уже звичних і улюблених нам. Давай-ті розглянемо кілька цікавих факто віз історії подушок.

 

1. Перші подушки були дерев'яними.

У стародавньому Китаї подушки виготовлялися прямокутної форми, і були більше схожі на підставки з дерева, каменю, металу або фарфору. Ці подушки - підставки застосовувалися для підтримки голови. Саме таке пристосування допомагало зберегти форму зачіски під час сну.

 

2. Перші м'які подушки з'явилися в Греції.

У стародавній Греції в подушках як наповнення використовували матеріали такі як шерсть тварин, трава або пух. Ще такі подушки прикрашали оксамитом і пензликами. Такі прикраси підкреслювали достатність і статус їх власника. З території Греції м'які подушки поширилися в Древній Рим, а після і в Європу.

3. Подушка як елемент доставка.

Користуватися подушками могли дозволити собі лише забезпечені люди. Вважалося що чим більше подушок було у одного власника, тим більше був його рівень достатку. У Північній Кореї по потилиці дітей можна було визначити рівень достатку сім'ї. Діти які жили в забезпечених сім'ях спали на м'яких подушках, з цієї причини потилиці цих дітей були більш круглої форми. Діти з малозабезпечених сімей не використали подушки і їх потилиці були плоскими.

4. Подушка - як засіб боротьби з самотністю.

Жителі Японії використовують подушку як ефективний засіб боротьби з самотністю. Виробники Японії почали випускати подушки оригінальних форм, наприклад: для жінок вона може імітувати чоловіче плече, а для чоловіків навпаки - ніжні жіночі коліна коханої дівчини. Кожен бажаючий Японець, якщо не хоче відчувати себе самотнім, може скористатися послугами подушки - обнімашкі.

 

5. Подушка як частина звичаю.

Найчастіше з подушками пов'язана велика кількість звичаїв. У Європі під час різдва було прийнято класти під подушку ялинові гілочки - так би мовити на щастя. На Русі дівчата під час ворожінь клали під подушки прутики, робилося це для того щоб побачити уві сні свого судженого. Так само багато хто пригадає про досить цікавий звичай під час сесій в університетах, якщо покласти під подушку конспект то все написане краще засвоїться. До слова кажучи, в одному з університетів Британії існує цікава традиція, Щороку студенти вручають викладачам цікаву премію, бронзову, срібну або золоту подушку за самі нудні лекції.

 

Ось таких ось п'ять цікавих історичних фактів про наших улюблених подушках, сподіваємося вам було цікаво :)

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!