Дизайн в оформленні спальні.

                                              Дизайн в оформленні спальні.


Для того щоб оформити свою спальню правильно, потрібно не так багато сил як може здатися на перший погляд. Для натхнення і виникнення ідеї буде досить подивитися на фотографії, наприклад, в спеціалізованому журналі або ж на сайті. Коли будете оформляти спалю, візьміть до уваги той факт що саме ця кімната призначена для того щоб розслабитися і спокійно поспати.

 

Ліжко та правильний матрац.

Звичайно, ліжко - це один з найголовніших атрибутів який знаходиться в цій кімнаті, але не варто забувати що для гарної ліжка дуже важливий не менше хороший матрац. Адже спите ви на матраці і не на дошках ліжка. Хороший матрац забезпечить вам відмінну підтримку і вентиляцію. Якщо ж ваша вага злегка перевищує норму, варто віддати свою перевагу більш жорстким моделям матраців.

Якщо у вас рясне піт виділення варто вибрати матрац з пружинами замість латексного. Під час нічного відпочинку ви втрачаєте багато вологи, яка повинна по закінченню деякого часу випарується. Саме з цієї причини важливо щоб матрац лежав на підлозі, щоб під ним знаходилося трохи вільного простору для вентиляції.

Це означає що найкращим вибором ліжко з днищем, для більш ефективної вентиляції матраца. Днище ліжка у якого є поперечні поперечини буде ідеальним варіантом.Тумби та лампи для спальної кімнати.

Як лампа для прикроватной тумби підійде будь-яка лампа яка може дати достатньо світла для нічного походу вбиральню або ж до холодильника. Переконайтеся що ця лампа не дає занадто світла, який вас може повністю пробудити і ви будете спати залишок часу.

Якщо ви любите почитати перед сном, а ваш партнер любить поспасть, то вибирайте лампу яка дає сфокусований світло і не буде розбурхувати вашу половинку в той момент поки ви зайняті прочитанням улюбленої книги.

Ну і звичайно ж куди без нововведень, в сучасній спальній кімнаті має бути місце для зарядного вашого смартфона.

 

Шафи в спальній кімнаті.

Ні для кого не секрет що в кожній спальні є шафа або ж кілька шаф для одягу та інших речей. В окремих випадках буває так що такі шафи можуть займати мало не цілу кімнату. У сучасному світі шафи для спалень доступні у всіх формах і розмірах. Звичайно ж краще віддати перевагу шафі який може бути повністю закритий.

Якщо у вас стоїть звичайнісінький (стандартний) шафа і зверху його залишається небагато місця, рекомендується його заповнити. М'які іграшки, коробки з постільною білизною і так далі.

Найкращою альтернативної ідеєю може стати шафа який буде виготовлений спеціально за розміром вашої спальні. Ідеальним варіантів буде шафа який стане від стіни до стіни і від підлоги до самої стелі, щоб якомога більше зайняти простір.

 

Дзеркало в спальні.

Коли ви вже взялися за дизайн спальні, не забудьте і про дзеркало. Абсолютно в будь-якій спальні воно зможе знайти свій кут. Вибирайте дзеркало в якому ви зможете побачити себе на весь зріст. Розмістивши дзеркало недалеко від вікна, ви зможете побачити свої наряди в природному світлі.

 

Штори.

Звичайно, штори в спальні дуже важливі. У продажу існує безліч видів прекрасних штор, але на наш превеликий жаль не всі вони підходять для спальні. Велика частина таких штор пропускає занадто багато світла і за рахунок цього будуть не кращим варіантом для вашої спальні.

Хороші штори повинні затемнювати спальну кімнату, таким чином щоб світло з вікна не зміг потривожити ваш чуйний сон. Ще на додаток до штор можна використовувати жалюзі. Крім того, штори або ж жалюзі це не розкіш якщо ви хочете переодягнутися в кімнаті без сторонніх очей.

 

Фарбування спальні.

Якщо ви збираєтеся або вже зібралися фарбувати стіни вашої спальні, тоді вибирайте фарбу на водній основі. Акрилова фарба в більшості випадків використовується тільки в приміщенні, її так само можна розбавити водою або фарбою на водній основі.

Акрилові фарби мають безліч переваг і часто застосовуються в приміщеннях, тому що вони не мають сильного запаху. YOще одним з найважливіших переваг є те, що такого роду фарба піддається висихання швидше за інших. Така фарба є менш шкідливою для вашого здоров'я!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!