ліжко Троя

Двоярусне Ліжко - Троя

ліжко Троя

Модель:Троя
Наявність:3
  • Цiна 8 064 Грн

Доступні опціїЛіжко трансформер Троя

Двох'ярусне ліжко - Троя, ліжко з сильним і красивим назвою, масивність цьому ліжку переконає вас у міцності і надійності але в той же час вона зачаровує своєю красою.

Ця ліжко відмінно підійде підліткам дорослим дітям, і так само добре підійде під будь-який дизайн, адже меблі з натурально дерева завжди вважалася розкішшю і зраджувала дому краси. Дана модель ліжка постає перед нами у вигляді ,, трансформера ", вона поділяється на дві повноцінні односпальні ліжка за рахунок чого можна заощадити на покупці ліжка в подальшому.

Підстава для матраца. Підстава для матраца виготовлено з букових ортопедичних ламель, так-так саме букових адже це дерево дуже міцне і одна така ламель може витримати до 35-40 кг нагрузкі.На один ярус такому ліжку йде 15 штук ламель і будьте впевнені що вони вас витримають. Сходи зроблена з горизонтальними сходинками для зручності дитини, ніжки діток дуже ніжні і ми подбали про це, коли дитина встає своєї маленької тендітної ніжкою на сходинку з вертикальним положення ребро сходинки тисне в ніжку і погодьтеся не найприємніше відчуття, завдяки чому ми вирішили виготовити сходи з горизонтальним положення сходинки.

При покупці нашої ліжка ви можете вибрати розмір спального місця ліжка який вам потрібен, а так же колір. Кольори ліжка: Вільха (Світла, середня, темна) Горіх (Світлий, середній, темний) Венге (чорний) Відправку нашого товару ми здійснюємо такими перевізниками як: Нова Пошта САТ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Троя-Двох'ярусне ліжко

Троя-Двох'ярусне ліжко

Двох'ярусне ліжко - Троя, ліжко з сильним і красивим назвою, масивність цьому ліжку переконає вас у міцності і надійності але в той же час вона зачаровує своєю красою. Ця ліжко відмінно підійде підліткам дорослим дітям, і так само добре підійде під будь-який дизайн, адже меблі з натурально дерева завжди вважалася розкішшю і зраджувала дому краси. Дана модель ліжка постає перед нами у вигляді ,, трансформера ", вона поділяється на дві повноцінні односпальні ліжка за рахунок чого можна заощадити на покупці ліжка в подальшому. Підстава для матраца. Підстава для матраца виготовлено з букових ортопедичних ламель, так-так саме букових адже це дерево дуже міцне і одна така ламель може витримати до 35-40 кг нагрузкі.На один ярус такому ліжку йде 15 штук ламель і будьте впевнені що вони вас витримають. Сходи зроблена з горизонтальними сходинками для зручності дитини, ніжки діток дуже ніжні і ми подбали про це, коли дитина встає своєї маленької тендітної ніжкою на сходинку з вертикальним положення ребро сходинки тисне в ніжку і погодьтеся не найприємніше відчуття, завдяки чому ми вирішили виготовити сходи з горизонтальним положення сходинки.При покупці нашої ліжка ви можете вибрати розмір спального місця ліжка який вам потрібен, а так же колір. Кольори ліжка: Вільха (Світла, середня, темна) Горіх (Світлий, середній, темний) Венге (чорний) Відправку нашого товару ми здійснюємо такими перевізниками як: Нова Пошта САТ..

8 064 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!