Ліжка карина

Ліжка КАРИНА


Зараз на ринку досить пропозицій, чи то від одиничних виробників в Україні, чи то від безмежної кількості перекупників або посередників .


І перш ніж купити і вибрати відповідне ліжко для малюків, Ви повинні визначити, хто з них є, хто, адже навіщо Вам купувати у посередників))?


mebel - 24.com, є виробником і лідером продажів, як фабрика, по усій території України.


Ми завжди намагаємося берегти своє ім'я і відповідати за репутацію. Щоб не сталося при транспортуванні, Ми завжди з радістю готові йти на зустріч клієнтові, оскільки Ім'я для нас дуже Важливе.


Наші Ліжка ми виготовляємо з цілісного масиву Вільха. Наскільки Вам може відомо, Вільха це до волі хороше дерево, оскільки за властивостями воно являється подібно до дуба, і не поступається його стійкості. Звертайте Вашу увагу з чого зроблено ліжко: з цілісного дерева або будь ця ДСП, а може дерево сосна, що характеризується як чутливе дерево і схильно до подряпин і ударів. Піклуйтеся про екологічний простір в дитячій кімнаті Вашої дитини.


Дуже важливою особливістю при виборі ліжка, вибираючи на ринку пропозицій, знайти ліжко з ЦІЛІСНОГО ДЕРЕВО. Ми запевняємо Вас, що в цьому питанні, у відмінності від наших конкурентів, ми діємо строго по інструкції, і ніякого склееного дерева, а лише цілісного дерево Львівського регіону.


Ми звертаємо увагу на те, чим необхідно забарвлювати наші ліжка. Ми вважаємо це важливим вибором і також головним чинником при виборі ліжка. Адже яку б Ви не вибрали екологічно чисте ліжко для Вашої дитини, але маючи небезпечне лакове покриття, уся цінність екологічно чистому ліжку -утрачивается. Ми замовляємо німецький лак, про безпеку здоров'я дитини якого, Ви можете бути упевнені, оскільки ніякого формальдегіду в нім не є присутнім, абсолютне гиппоалергенно.


А чи знаєте Ви, як повинні або чим скріплюються між собою два яруси ліжка?


Так що ось, сполучають два ліжка між собою такий елемент як ШКАНТ, АЛЕ. У відмінності від інших виробників, Ми використовуємо ДЕРЕВ'ЯНИЙ, а не металический. А можете собі припустити в чому відмінність у них?? На перші відчуття здається, що металический куди надійніше і краще використати, але. Дуже важливо використати дерев'яний шкант, оскільки у відмінності від металического, не сприяє стуку ніжок ліжка. З дерев'яним шкантом, вам ліжко прослужить більше 10 років.


І нашій, унікальністю вироблюваних двох'ярусних ліжок - це запатентовані сходи з ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ СХОДИНКАМИ. Це не лише комфорт для ніжок малюків, але і безпека, відсутність травматизму. Дуже часто наші діти так активно грають, кудись поспішають, біжать, що піднімаючись по горизонтальними сходами, ніжка малюка НАДІЙНО СТОЯТИМЕ, не зісковзнувши при активних іграх.


Ми скурпулезно відносимося до нашого виробництва ліжок, обмірковувавши і продумувавши кожен момент при виготовленні.


Звертайтеся до нас за вибором ліжка, і ми підберемо для Вас потрібну модель відповідну віку Вашій дитині і допоможемо підібрати відповідний матрац згідно возмостям і вимогам.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!