Односпальне Ліжко Класика

Односпальне Ліжко Класика

Модель:Классика
Наявність:9
  • Цiна 3 550 Грн

Доступні опціїОдноспальне Ліжко Класика!

 

Односпальне ліжко Класика від виробника дитячих ліжок.

Ліжко складається з масиву дерева Вільхи.

Дерево привозиться з Львівського регіону,тому що там хороші умови для його зростання.


Це ліжко підходить як для дітей так і для дорослих -поэтому за бажання Ви зможете і самі спати на ній.

Ліжко зручне і дуже міцне оскільки ліжко витримує до 200 кг

Завдяки своєму дизайну вона відмінно впишеться в інтер'єр вашого будинку,квартири і дачі.


Ми як виробники можемо запропонувати один з семи кольорів фарбування ліжка на Ваш  вибір,а саме:

Вільха :

Світла, середня, темна.

Горіх :

Світлий, середній, темний.

Венге :

Чорний.


Дно ліжка складається  з ортопедичних букових ламелей.

На дно одного ярусу такого ліжка йде близько 15 штук ламелей завдяки чому ліжко розподіляє загальну вагу по усій довжині і  ширині ліжка.

А завдяки своєму вигину спіна вашої дитини зможе правильно розвиватися.  

Одна ламель витримує близько 30-40 кг Ваги.

На дерево, лак, матраци і усі інші матеріали і супутні товари у нас є сертифікати якості. Тому ви можете бути упевненими у безпеці Вашої дитини.

Висота борту біля цього ліжка 45 см, завдяки чому  ви можете бути спокійні що ваша дитина під час сну не впаде з ліжка.

У комплекті з ліжком вирушає уся фурнітура, для її складання, і інструкція по монтажу ліжка. Також розроблену нами інструкцію можна викачати на нашому сайті. Ліжко збирається швидко і легко. Тому Ви з легкість зможете її зібрати, за невелику кількість часу.


Ми як виробники часто проводимо акції і розпродажі, але якщо ви не устигаєте купити ліжко, Ви завжди можете її забронювати і ціна залишиться для вас такий же як і під час акції навіть після її закінчення.

Ліжко пройшло багато краш- тестів,і внесені багато авторських розробок для комфортнішого сну.

Біля цього ліжка саме краще співвідношення ціни і якості,тому при виборі цього ліжка ви залишитеся задоволені купівлею. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Односпальная кровать, Классика, деревянная кровать, кровать из дерева

Last Viewed

Односпальне Ліжко Класика

Односпальне Ліжко Класика

Односпальне Ліжко Класика!   Односпальне ліжко Класика від виробника дитячих ліжок.Ліжко складається з масиву дерева Вільхи.Дерево привозиться з Львівського регіону,тому що там хороші умови для його зростання.Це ліжко підходить як для дітей так і для дорослих -поэтому за бажання Ви зможете і самі спати на ній.Ліжко зручне і дуже міцне оскільки ліжко витримує до 200 кгЗавдяки своєму дизайну вона відмінно впишеться в інтер'єр вашого будинку,квартири і дачі.Ми як виробники можемо запропонувати один з семи кольорів фарбування ліжка на Ваш  вибір,а саме:Вільха :Світла, середня, темна.Горіх :Світлий, середній, темний.Венге :Чорний.Дно ліжка складається  з ортопедичних букових ламелей.На дно одного ярусу такого ліжка йде близько 15 штук ламелей завдяки чому ліжко розподіляє загальну вагу по усій довжині і  ширині ліжка.А завдяки своєму вигину спіна вашої дитини зможе правильно розвиватися.  Одна ламель витримує близько 30-40 кг Ваги.На дерево, лак, матраци і усі інші матеріали і супутні товари у нас є сертифікати якості. Тому ви можете бути упевненими у безпеці Вашої дитини.Висота борту біля цього ліжка 45 см, завдяки чому  ви можете бути спокійні що ваша дитина під час сну не впаде з ліжка.У комплекті з ліжком вирушає уся фурнітура, для її складання, і інструкція по монтажу ліжка. Також розроблену нами інструкцію можна викачати на нашому сайті. Ліжко збирається швидко і легко. Тому Ви з легкість зможете її зібрати, за невелику кількість часу.Ми як виробники часто проводимо акції і розпродажі, але якщо ви не устигаєте купити ліжко, Ви завжди можете її забронювати і ціна залишиться для вас такий же як і під час акції навіть після її закінчення.Ліжко пройшло багато краш- тестів,і внесені багато авторських розробок для комфортнішого сну.Біля цього ліжка саме краще співвідношення ціни і якості,тому при виборі цього ліжка ви залишитеся задоволені купівлею.  ..

3 550 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!