Порівняння товарів (0)

Двоспальне ліжко - Селена з механізмом

Двоспальне ліжко - Селена з механізмом

Дерев'яне ліжко двоспальне - Селена від виробника компанії Естелла. Її гарний зовнішній вигляд зможе легко доп..

Ціна: 7 660 Грн
Ліжко Ceлeнa - Ayрі c мexaнізмoм

Ліжко Ceлeнa - Ayрі c мexaнізмoм

Дерев'яне ліжко - Селена Аурі від виробника компанії Естелла. Її гарний зовнішній вигляд зможе легко доповнити..

Ціна: 9 590 Грн
Ліжко двоспальне Венеція - Люкс Естелла
Ліжко Титан - двоспальне - Естелла

Ліжка Естелла

Дерев'яні ліжка фабрики Естелла.

Перед нами стоятиме вічне питання по вибору ліжка для сну і ми завжди будемо шукати відповіді для правильного їх підбору. Пропонуємо вам звернути увагу на ліжка Львівської фабрики Естелла.

Вся продукція цієї фабрики проводиться з натурального дерева або щита бука! Бук - це деревина яка дуже схожа за своїми властивостями на Дуб, він такий же міцний і надійний. Ліжка які виготовлені з деревини Бука відрізняються від іншої деревини тим що служать набагато довше.

У дизайнах ліжок від Львівської фабрики Естелла використовуються як прямі лінії так і м'які переходи в головах або изножье що дозволяє їм вписатися майже в кожен дизайн інтер'єру будинку - квартири.

Всі ліжка компанії Естелла комплектуються ламелями з букової фанери які мають товщину 8 міліметрів. Їх вигнутий контур зраджує особливо підвищений ортопедичний ефект який позитивно впливає на здоров'я людини. За бажанням їх можна замовити більше ніж в комплекті, це потрібно вказувати при замовленні.

Так само компанія пропонує вам для вибору 8 кольорів ліжка які можуть точно доповнять інтер'єр вашого приміщення.

Всі деталі меблювання доставляються в надійній упаковці, зможете не переживати, всі деталі прийдуть в цілісному і справному вигляді.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!