Нота

Нота

Модель:Кровать Нота
Наявність:8
  • Цiна 4 100 Грн

Доступні опціїНота односпальне ліжко (до, ре мі).


Ця кувати виготовлена з цілісного масиву дерева Вільха, цю породу дерева ми привозимо з екологічно чистого Львівського регіону.

Це дерево із-за своїх якостей дуже нагадує дуб, воно не виділяє смолу як сосна, і гараздо міцніше.


Дизайн ліжка.

Дизайн ліжка схожий на невеликий диван на якому можна дуже непогано провести час відпочинку.Якщо поставити навіть в гостине ліжко вона не зіпсує інтер'єр будинку, а навіть доповнить.

Біля ліжка є один борт в комплекті, висота цього борту 45 сантиметрів.Борт знімний і якщо він вам непотрібний ви зможете його зняти.


Дно ліжка виготовлене на основі ортопедичних букових ламель і за рахунок вигину ламелі хребет правильно розвиватиметься під час сну і допоможе розслабиться.


Ламель.

Одна ламель може витримувати вагу до 40 кілограм навантаження, завдяки чому на ліжку зможе сидіти і лежати не одна людина,а декілька.

У нас Ви зможете підібрати один з семи кольорів ліжка без доплати за сам колір.


Кольори ліжка :

Вільха (світла, середня.темна)

Горіх (світлий, середній, темний)

Венге (чорний)


Купити ліжко Нота можна в нашому інтернет магазині (mebel - 24.com)


Відправки ліжок діють по усіх містах України без передоплат.


Відправка такими перевізниками:

САТ

Деливери

Нова пошта

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Кровать из дерева, односпальная кровать, Кровать из массива ольхи

Last Viewed

Нота

Нота

Нота односпальне ліжко (до, ре мі).Ця кувати виготовлена з цілісного масиву дерева Вільха, цю породу дерева ми привозимо з екологічно чистого Львівського регіону.Це дерево із-за своїх якостей дуже нагадує дуб, воно не виділяє смолу як сосна, і гараздо міцніше.Дизайн ліжка.Дизайн ліжка схожий на невеликий диван на якому можна дуже непогано провести час відпочинку.Якщо поставити навіть в гостине ліжко вона не зіпсує інтер'єр будинку, а навіть доповнить.Біля ліжка є один борт в комплекті, висота цього борту 45 сантиметрів.Борт знімний і якщо він вам непотрібний ви зможете його зняти.Дно ліжка виготовлене на основі ортопедичних букових ламель і за рахунок вигину ламелі хребет правильно розвиватиметься під час сну і допоможе розслабиться.Ламель.Одна ламель може витримувати вагу до 40 кілограм навантаження, завдяки чому на ліжку зможе сидіти і лежати не одна людина,а декілька.У нас Ви зможете підібрати один з семи кольорів ліжка без доплати за сам колір.Кольори ліжка :Вільха (світла, середня.темна)Горіх (світлий, середній, темний)Венге (чорний)Купити ліжко Нота можна в нашому інтернет магазині (mebel - 24.com)Відправки ліжок діють по усіх містах України без передоплат.Відправка такими перевізниками:САТДеливериНова пошта..

4 100 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!