Односпальне ліжко Аліса

Односпальне ліжко Аліса

Модель:Алиса
Наявність:1
  • Цiна 3 420 ГрнОдноспальне металеве ліжко Аліса - це ліжко то що потрібно для невеликих кімнат. Її дизайн досить незвичайний, адже ліжко виконане в стилі мінімалізму, в ній немає нічого зайвого, закруглені узголів'я додадуть витонченості.

Ця односпальне ліжко виготовлене повністю з металу, а це значить що вона міцна і прослужить досить довго. Конструкція цієї моделі зможе витримати навантаження до ста п'ятдесяти кілограм.

Габаритні розміри моделі:

-Висота 85 сантиметрів.

Ширина 80 сантиметрів.

-Дліна 190 сантиметрів.

Основа для матраца може бути як з дерев'яних ламель так з металевих прутів.

Ламелі мають високу пряністю і виготовляються з твердих порід дерев, металеві прути стійкі до вологи і гниття.

Відправка товару в день замовлення або на наступний день перевізниками САТ та Нова Пошта.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Односпальне ліжко Аліса

Односпальне ліжко Аліса

Односпальне металеве ліжко Аліса - це ліжко то що потрібно для невеликих кімнат. Її дизайн досить незвичайний, адже ліжко виконане в стилі мінімалізму, в ній немає нічого зайвого, закруглені узголів'я додадуть витонченості.Ця односпальне ліжко виготовлене повністю з металу, а це значить що вона міцна і прослужить досить довго. Конструкція цієї моделі зможе витримати навантаження до ста п'ятдесяти кілограм.Габаритні розміри моделі:-Висота 85 сантиметрів.Ширина 80 сантиметрів.-Дліна 190 сантиметрів.Основа для матраца може бути як з дерев'яних ламель так з металевих прутів.Ламелі мають високу пряністю і виготовляються з твердих порід дерев, металеві прути стійкі до вологи і гниття. Відправка товару в день замовлення або на наступний день перевізниками САТ та Нова Пошта...

3 420 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!