Твайс двоповерхове ліжко

Твайс двоповерхове ліжко

Модель:Твайс
Наявність:9
  • Цiна 5 600 Грн

Доступні опціїДвоповерхове ліжко Твайс-это ліжко яка допоможе вам заощадити масу місця для меблів в кімнаті  і звільнити місце для ігор.

Двуповерхові дерев'яні ліжка ліжка стали досить популярні в останні роки, і все більше батьків купують ці ліжка для своїх дітей.


Це ліжко виготовлене з деревини (вільха), це дерево широко використовується для виготовлення дерев'яних ліжок, оскільки воно дуже міцне і не виділяє смолу.


У комплекті з ліжком йде два знімні борти для захисту дитини під час нічного відпочинку.

Так само відправляємо усі комплектуючі для того, щоб зібрати ліжко, а зібрати цю модель ліжка дуже легко, ми відправляємо з ліжком інструкцію, цю модель можна зібрати своїми руками в течії години.

Сходи ліжка.

Сходи у ліжечка зроблені з горизонтальними ступеньками-для того щоб коли дитина піднімалася на другий ярус ліжка сходинка не давила в ніжку.


Сходинки міцні і зможуть витримати навіть дорослу людину.

Трохи про ліжко.

Як говорилося раніше що ліжко виготовлене з масиву дерева (вільха), це дерево використовує багато хто для виготовлення різних меблів для будинку, воно дешевше за дуб але за своїми властивостями воно прирівнюється до дуба.


Ліжко витримує до 180 кілограм на один ярус ліжка.

Основа під матрац на букових ортопедичних ламелях. За рахунок свого вигину ці ламелі дозволяють зберегти матрац як можна довше, довга між ними складає п'ять сантиметрів.

Так само вони нададуть правильний ортопедичний ефект для розвитку спини.


Кожна ламель витримує від тридцяти до сорока кілограм загальної ваги.

Ми пропонуємо вам вибрати колір ліжка без доплати, один з семи кольорів на вибір.


Вільха (світла, темна, середня)

Горіх (темний, середній, світлий)

Венге (чорний)


Габарити Ліжка.

1980 х 880 мм

Спальне місце.

1900 х 800 мм

Висота ліжка

1800 мм

Висота між ярусами ліжка

900 мм


Борти двох'ярусного ліжка твайс висотою по 45 сантиметрів зроблено це з урахуванням висоти матраца.

У нашому інтернет магазині так само можна замовити на матрац з ліжечком і тим самим ви заощадите час.


Ми не рекомендуємо робити передоплати по інтернету,оскільки в останні пару років почастішали випадки фінансового обману.Ми відправляємо нашим клієнтам ліжка без передоплат для того, щоб вони були уверенны що їм прийде саме ліжко.


Ми відправляємо ліжка такими перевізниками як (САТ,деливери, нова пошта).Відправка діє в усі міста України.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Твайс двоповерхове ліжко

Твайс двоповерхове ліжко

Двоповерхове ліжко Твайс-это ліжко яка допоможе вам заощадити масу місця для меблів в кімнаті  і звільнити місце для ігор.Двуповерхові дерев'яні ліжка ліжка стали досить популярні в останні роки, і все більше батьків купують ці ліжка для своїх дітей.Це ліжко виготовлене з деревини (вільха), це дерево широко використовується для виготовлення дерев'яних ліжок, оскільки воно дуже міцне і не виділяє смолу.У комплекті з ліжком йде два знімні борти для захисту дитини під час нічного відпочинку.Так само відправляємо усі комплектуючі для того, щоб зібрати ліжко, а зібрати цю модель ліжка дуже легко, ми відправляємо з ліжком інструкцію, цю модель можна зібрати своїми руками в течії години.Сходи ліжка.Сходи у ліжечка зроблені з горизонтальними ступеньками-для того щоб коли дитина піднімалася на другий ярус ліжка сходинка не давила в ніжку.Сходинки міцні і зможуть витримати навіть дорослу людину.Трохи про ліжко.Як говорилося раніше що ліжко виготовлене з масиву дерева (вільха), це дерево використовує багато хто для виготовлення різних меблів для будинку, воно дешевше за дуб але за своїми властивостями воно прирівнюється до дуба.Ліжко витримує до 180 кілограм на один ярус ліжка.Основа під матрац на букових ортопедичних ламелях. За рахунок свого вигину ці ламелі дозволяють зберегти матрац як можна довше, довга між ними складає п'ять сантиметрів.Так само вони нададуть правильний ортопедичний ефект для розвитку спини.Кожна ламель витримує від тридцяти до сорока кілограм загальної ваги.Ми пропонуємо вам вибрати колір ліжка без доплати, один з семи кольорів на вибір.Вільха (світла, темна, середня)Горіх (темний, середній, світлий)Венге (чорний)Габарити Ліжка.1980 х 880 ммСпальне місце.1900 х 800 ммВисота ліжка1800 ммВисота між ярусами ліжка900 ммБорти двох'ярусного ліжка твайс висотою по 45 сантиметрів зроблено це з урахуванням висоти матраца.У нашому інтернет магазині так само можна замовити на матрац з ліжечком і тим самим ви заощадите час.Ми не рекомендуємо робити передоплати по інтернету,оскільки в останні пару років почастішали випадки фінансового обману.Ми відправляємо нашим клієнтам ліжка без передоплат для того, щоб вони були уверенны що їм прийде саме ліжко.Ми відправляємо ліжка такими перевізниками як (САТ,деливери, нова пошта).Відправка діє в усі міста України. ..

5 600 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!