Мейвіс триярусна ліжко

Триярусна ліжко Мейвіс

Мейвіс триярусна ліжко

Модель:Мейвис
Наявність:3
  • Цiна 8 300 ГрнЛіжко трансформер Мейвіс

Триярусна Мейвіс.

 

Дитяча - підліткова ліжко Мейвіс з натурального, чистого дерева масиву вільхи. Така модель стане відмінним помічником в економії квадратних метрах для багатодітної сім'ї. Купивши таку ліжко ви безсумнівно забезпечите дітей хорошим спальним місцем, а так же звільніть квадратні метри для їх ігрової та навчальної зони що не маловажно для їх правильного розвитку.


Ліжко трансформер.


Дана модель ліжка позиціонується як ліжко трансформер, з її допомогою ви зможете заощадити час на пошуки ліжка в подальшому, а так само фінанси для їх придбання, адже її з легкістю можна розставити на окремі ліжка.
У комплекті з ліжком є ​​бортики захисту дітей під час відпочинку, так ви зможете не турбуватися за їх безпеку. Так само у неї сходи з горизонтальними сходинками, вони допоможуть дітям з легкістю підніматися на другий і третій ярус. Її горизонтальні сходинки набагато комфортніше ніж вертикальні. Ваші дітки не будуть травмувати ступню про ребро сходинки. Сходи міцна і зможе витримати навіть дорослої людини.


Загальні розміри ліжка:
• ширина: 970 міліметрів
• Довжина виконання: 1970 міліметрів
• Висота 2150 міліметрів
 
Спальне місце ліжка в розмірах:
 
• Ширина 900 міліметрів
• Довжина 1900 міліметрів.


Ми виробники триярусних ліжок для дітей, дорослих і підлітків і можемо виготовити ліжко в різних розмірах потрібних для клієнта. Mebel-24 інтернет магазин ліжок з дерева надасть вам широкий асортимент для вибору, а ціни нижчі ніж у інших, з доставкою по Україні.
 

Підстава для матраца.

 

Підстава для матраца виготовлено з натуральних букових ламель з ортопедичним ефектом. Рекомендоване навантаження на одну ламель становить до 35 кілограм. Рекомендоване навантаження на один ярус до 150 кілограм. З такими ламелями ваш сон стане набагато приємніше, а матрац прослужить довше свого терміну.


Відправка товару по всій території України в день замовлення або на наступний день в залежності від замовлення перевізниками нова пошта і САТ. Доставка по Києву і області може бути нашим кур'єром або ж можете приїхати до нас і зробити самовивіз з нашого складу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Триярусне ліжко Мейвіс

Триярусне ліжко Мейвіс

Триярусна Мейвіс. Дитяча - підліткова ліжко Мейвіс з натурального, чистого дерева масиву вільхи. Така модель стане відмінним помічником в економії квадратних метрах для багатодітної сім'ї. Купивши таку ліжко ви безсумнівно забезпечите дітей хорошим спальним місцем, а так же звільніть квадратні метри для їх ігрової та навчальної зони що не маловажно для їх правильного розвитку.Ліжко трансформер.Дана модель ліжка позиціонується як ліжко трансформер, з її допомогою ви зможете заощадити час на пошуки ліжка в подальшому, а так само фінанси для їх придбання, адже її з легкістю можна розставити на окремі ліжка.У комплекті з ліжком є ​​бортики захисту дітей під час відпочинку, так ви зможете не турбуватися за їх безпеку. Так само у неї сходи з горизонтальними сходинками, вони допоможуть дітям з легкістю підніматися на другий і третій ярус. Її горизонтальні сходинки набагато комфортніше ніж вертикальні. Ваші дітки не будуть травмувати ступню про ребро сходинки. Сходи міцна і зможе витримати навіть дорослої людини.Загальні розміри ліжка:• ширина: 970 міліметрів• Довжина виконання: 1970 міліметрів• Висота 2150 міліметрів Спальне місце ліжка в розмірах: • Ширина 900 міліметрів• Довжина 1900 міліметрів.Ми виробники триярусних ліжок для дітей, дорослих і підлітків і можемо виготовити ліжко в різних розмірах потрібних для клієнта. Mebel-24 інтернет магазин ліжок з дерева надасть вам широкий асортимент для вибору, а ціни нижчі ніж у інших, з доставкою по Україні. Підстава для матраца. Підстава для матраца виготовлено з натуральних букових ламель з ортопедичним ефектом. Рекомендоване навантаження на одну ламель становить до 35 кілограм. Рекомендоване навантаження на один ярус до 150 кілограм. З такими ламелями ваш сон стане набагато приємніше, а матрац прослужить довше свого терміну.Відправка товару по всій території України в день замовлення або на наступний день в залежності від замовлення перевізниками нова пошта і САТ. Доставка по Києву і області може бути нашим кур'єром або ж можете приїхати до нас і зробити самовивіз з нашого складу. ..

8 300 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!