Ліжко Вінні

Ліжко Вінні

Модель:Винни
Наявність:1
  • Цiна 3 700 Грн

Доступні опціїОдноспальне ліжко ,, Вінні "прийшла до нас наче з дитячої сказкі.Ета ліжко не залишить байдужим нікого з купили її.

Дана модель володіє ексклюзивним дизайном який ідеально підійде під будь-який інтер'єр. В її комплекті є бортик захисту вчасно сна.Плавние переходи будови ліжка дуже красиво виглядають в домашньому інтер'єрі. Підстава під матрац. Підстава під матрац зроблено з ортопедичних букових ламель, (В широкому сенсі ламель - це смуги, пластини з будь-якого матеріалу. Ламелі для ліжка - це частина рейкового підстави, на яке кладеться матрац. Також їх називають латами або Латофлекс.Сучасне рейкове дно ліжка - це кілька поперечних тонких ламелей, які прийшли на зміну традиційним пружинам, масивним дошках і цільним підставах. Від будови ламелевая каркаса ліжка і якості самих ламелей залежить зручність ліжка і вашого сну.). Матрац для цієї ліжка ви так само зможете вибрати у нас так як ми співпрацюємо з багатьма виробниками і для його вибору краще зателефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть з вибором, тому що якщо вибрати неправильний матрац це тільки зашкодить вашому здоров'ю. Відправка товару по всій Україні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Ліжко Вінні

Ліжко Вінні

Односпальне ліжко ,, Вінні "прийшла до нас наче з дитячої сказкі.Ета ліжко не залишить байдужим нікого з купили її.Дана модель володіє ексклюзивним дизайном який ідеально підійде під будь-який інтер'єр. В її комплекті є бортик захисту вчасно сна.Плавние переходи будови ліжка дуже красиво виглядають в домашньому інтер'єрі. Підстава під матрац. Підстава під матрац зроблено з ортопедичних букових ламель, (В широкому сенсі ламель - це смуги, пластини з будь-якого матеріалу. Ламелі для ліжка - це частина рейкового підстави, на яке кладеться матрац. Також їх називають латами або Латофлекс.Сучасне рейкове дно ліжка - це кілька поперечних тонких ламелей, які прийшли на зміну традиційним пружинам, масивним дошках і цільним підставах. Від будови ламелевая каркаса ліжка і якості самих ламелей залежить зручність ліжка і вашого сну.). Матрац для цієї ліжка ви так само зможете вибрати у нас так як ми співпрацюємо з багатьма виробниками і для його вибору краще зателефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть з вибором, тому що якщо вибрати неправильний матрац це тільки зашкодить вашому здоров'ю. Відправка товару по всій Україні..

3 700 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!