Двоспальне ліжко - Селена з механізмом

Двоспальне ліжко - Селена з механізмом

Модель:Селена с Механизмом
Наявність:1
  • Цiна 7 660 ГрнДерев'яне ліжко двоспальне - Селена від виробника компанії Естелла. Її гарний зовнішній вигляд зможе легко доповнити інтер'єр вашого будинку тим самим зробивши його ще більш привабливим. Найголовніше в цій моделі ліжка є підйомний механізм який дозволить розташувати під собою ящик для постільної білизни. Суворе узголів'я дозволить вам спершись на нього для прочитання книги або ж перегляду улюбленого телешоу.

Підстава для матраца складається з букових ортопедичних ламель які витримують високі навантаження на них. Кожна ламель в окремому пазу що дозволить їй впевнено тримаються на своєму місці.

Перевага покупки дерев'яному ліжку фабрики Естелла:

- Фабрика Естелла виробляє свої дерев'яні ліжка на автоматизованому виробництві.

- Гарний малюнок деревини який вміло підкреслює тонування.

- Приховані кріплення ліжка.

- Підйомні механізми були зроблені як газових амортизаторів.

Відправка товару відбувається кожен день або на наступний день в залежності від замовлення. Доставка здійснюється перевізниками САТ і нова пошта по всій території України.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Двоспальне ліжко - Селена з механізмом

Двоспальне ліжко - Селена з механізмом

Дерев'яне ліжко двоспальне - Селена від виробника компанії Естелла. Її гарний зовнішній вигляд зможе легко доповнити інтер'єр вашого будинку тим самим зробивши його ще більш привабливим. Найголовніше в цій моделі ліжка є підйомний механізм який дозволить розташувати під собою ящик для постільної білизни. Суворе узголів'я дозволить вам спершись на нього для прочитання книги або ж перегляду улюбленого телешоу.Підстава для матраца складається з букових ортопедичних ламель які витримують високі навантаження на них. Кожна ламель в окремому пазу що дозволить їй впевнено тримаються на своєму місці.Перевага покупки дерев'яному ліжку фабрики Естелла:- Фабрика Естелла виробляє свої дерев'яні ліжка на автоматизованому виробництві.- Гарний малюнок деревини який вміло підкреслює тонування.- Приховані кріплення ліжка.- Підйомні механізми були зроблені як газових амортизаторів.Відправка товару відбувається кожен день або на наступний день в залежності від замовлення. Доставка здійснюється перевізниками САТ і нова пошта по всій території України...

7 660 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!