Ліжко Іринка

Ліжко Іринка

Модель:Иринка
Наявність:18
  • Цiна 3 450 Грн

Доступні опціїОдноспальне Ліжко Іринка!

Односпальне ліжко Іринка від виробника дитячих ліжок.

Ліжко складається з масиву дерева Вільхи.

Дерево привозиться з Львівського регіону,тому що там хороші умови для його зростання.


Це ліжко підходить як для дітей так і для дорослих -поэтому за бажання Ви зможете і самі спати на ній.

Ліжко зручне і дуже міцне оскільки ліжко витримує до 200 кг

Завдяки своєму дизайну вона відмінно впишеться в інтер'єр вашого будинку,квартири і дачі.

Ми як виробники можемо запропонувати один з семи кольорів фарбування ліжка на Ваш  вибір,а саме:

Вільха :

Світла, середня, темна.

Горіх :

Світлий, середній, темний.

Венге :

Чорний.


Дно ліжка складається  з ортопедичних букових ламелей.

На дно одного ярусу такого ліжка йде близько 15 штук ламелей завдяки чому ліжко розподіляє загальну вагу по усій довжині і  ширині ліжка.

А завдяки своєму вигину спіна вашої дитини зможе правильно розвиватися.  

Одна ламель витримує близько 30-40 кг Ваги.

На дерево, лак, матраци і усі інші матеріали і супутні товари у нас є сертифікати якості. Тому ви можете бути упевненими у безпеці Вашої дитини.


Висота борту біля цього ліжка 45 см, завдяки чому  ви можете бути спокійні що ваша дитина під час сну не впаде з ліжка.

Гарантія на наші ліжка складає 10 років з моменту її продажу. У течії цього терміну ми безкоштовно усуваємо дефекти, які були допущені при виробництві, коли дефект усунути неможливо, замінюємо деталь або товар цілком. Наші ліжка розраховані на 50 років експлуатації, само собою, що Ваша дитина не спатимуть на цьому ліжку 50 років, але все одно приємно знать, що ліжко якісне і надійне і може так довго Вам служити.


У комплекті з ліжком вирушає уся фурнітура, для її складання, і інструкція по монтажу ліжка. Також розроблену нами інструкцію можна викачати на нашому сайті. Ліжко збирається швидко і легко. Тому Ви з легкість зможете її зібрати, за невелику кількість часу.

Ми як виробники часто проводимо акції і розпродажі, але якщо ви не устигаєте купити ліжко, Ви завжди можете її забронювати і ціна залишиться для вас такий же як і під час акції навіть після її закінчення.


У комплекті з ліжком  ви можете замовити ящики для постільної білизни, і іграшок. У нас як виробників є 3 види ящиків :

65 см*65 см

75 см*75 см

80 см*90 см

Ліжко пройшло багато краш- тестів,і внесені багато авторських розробок для комфортнішого сну.

Біля цього ліжка саме краще співвідношення ціни і якості,тому при виборі цього ліжка ви залишитеся задоволені купівлею. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Ліжко Іринка

Ліжко Іринка

Односпальне Ліжко Іринка!Односпальне ліжко Іринка від виробника дитячих ліжок.Ліжко складається з масиву дерева Вільхи.Дерево привозиться з Львівського регіону,тому що там хороші умови для його зростання.Це ліжко підходить як для дітей так і для дорослих -поэтому за бажання Ви зможете і самі спати на ній.Ліжко зручне і дуже міцне оскільки ліжко витримує до 200 кгЗавдяки своєму дизайну вона відмінно впишеться в інтер'єр вашого будинку,квартири і дачі.Ми як виробники можемо запропонувати один з семи кольорів фарбування ліжка на Ваш  вибір,а саме:Вільха :Світла, середня, темна.Горіх :Світлий, середній, темний.Венге :Чорний.Дно ліжка складається  з ортопедичних букових ламелей.На дно одного ярусу такого ліжка йде близько 15 штук ламелей завдяки чому ліжко розподіляє загальну вагу по усій довжині і  ширині ліжка.А завдяки своєму вигину спіна вашої дитини зможе правильно розвиватися.  Одна ламель витримує близько 30-40 кг Ваги.На дерево, лак, матраци і усі інші матеріали і супутні товари у нас є сертифікати якості. Тому ви можете бути упевненими у безпеці Вашої дитини.Висота борту біля цього ліжка 45 см, завдяки чому  ви можете бути спокійні що ваша дитина під час сну не впаде з ліжка.Гарантія на наші ліжка складає 10 років з моменту її продажу. У течії цього терміну ми безкоштовно усуваємо дефекти, які були допущені при виробництві, коли дефект усунути неможливо, замінюємо деталь або товар цілком. Наші ліжка розраховані на 50 років експлуатації, само собою, що Ваша дитина не спатимуть на цьому ліжку 50 років, але все одно приємно знать, що ліжко якісне і надійне і може так довго Вам служити.У комплекті з ліжком вирушає уся фурнітура, для її складання, і інструкція по монтажу ліжка. Також розроблену нами інструкцію можна викачати на нашому сайті. Ліжко збирається швидко і легко. Тому Ви з легкість зможете її зібрати, за невелику кількість часу.Ми як виробники часто проводимо акції і розпродажі, але якщо ви не устигаєте купити ліжко, Ви завжди можете її забронювати і ціна залишиться для вас такий же як і під час акції навіть після її закінчення.У комплекті з ліжком  ви можете замовити ящики для постільної білизни, і іграшок. У нас як виробників є 3 види ящиків :65 см*65 см75 см*75 см80 см*90 смЛіжко пройшло багато краш- тестів,і внесені багато авторських розробок для комфортнішого сну.Біля цього ліжка саме краще співвідношення ціни і якості,тому при виборі цього ліжка ви залишитеся задоволені купівлею.  ..

3 450 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!