Двоповерхове ліжко Карина ЗБ (знімні борти)

Двоповерхове ліжко Карина ЗБ (знімні борти)

Модель:Карина
Наявність:12
  • Цiна 6 500 Грн

Доступні опціїДвоповерхове ліжко Карина від виробника дитячих ліжок.

Ліжко складається з масиву дерева Вільхи.
Дерево привозиться з Львівського регіону,тому що там хороші умови для його зростання.
 
Ліжко Трансформер, по цьому з часом ви зможете її розкласти на 2 одноярусні ліжка.
 
Це ліжко підходить як для дітей так і для дорослих -поэтому за бажання Ви зможете і самі спати на ній.
 
Ліжко зручне і дуже міцне один ярус ліжка витримує до 200 кг
Завдяки своєму дизайну вона відмінно впишеться в інтер'єр вашого будинку,квартири і дачі.
 
Купити двох'ярусне ліжко з серії Карина дуже вигідне рішення, оскільки вона прослужить від 10 до 15 років.,а то і більше.
Ми як виробники можемо запропонувати один з семи кольорів фарбування ліжка на Ваш  вибір,а саме:
Вільха :
Світла, середня, темна.
 
Горіх :
Світлий, середній, темний.
 
Венге :
Чорний.
 
Дно ліжка складається  з ортопедичних букових ламелей.
На дно одного ярусу такого ліжка йде близько 15 штук ламелей завдяки чому ліжко розподіляє загальну вагу по усій довжині і  ширині ліжка. А завдяки своєму вигину спіна вашої дитини зможе правильно розвиватися.  
Одна ламель витримує близько 30-40 кг Ваги. На дерево, лак, матраци і усі інші матеріали і супутні товари у нас є сертифікати якості. Тому ви можете бути упевненими у безпеці Вашої дитини.
 
Висота борту біля цього ліжка 45 см, завдяки чому  ви можете бути спокійні що ваша дитина під час сну не впаде з ліжка. При купівлі повного комплекту діє знижка. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Кровать Карина, двухъярусная кровать, кровать трансформер, деревянная кровать

Last Viewed

 Двоповерхове ліжко Карина ЗБ (знімні борти)

Двоповерхове ліжко Карина ЗБ (знімні борти)

Двоповерхове ліжко Карина від виробника дитячих ліжок. Ліжко складається з масиву дерева Вільхи.Дерево привозиться з Львівського регіону,тому що там хороші умови для його зростання. Ліжко Трансформер, по цьому з часом ви зможете її розкласти на 2 одноярусні ліжка. Це ліжко підходить як для дітей так і для дорослих -поэтому за бажання Ви зможете і самі спати на ній. Ліжко зручне і дуже міцне один ярус ліжка витримує до 200 кгЗавдяки своєму дизайну вона відмінно впишеться в інтер'єр вашого будинку,квартири і дачі. Купити двох'ярусне ліжко з серії Карина дуже вигідне рішення, оскільки вона прослужить від 10 до 15 років.,а то і більше.Ми як виробники можемо запропонувати один з семи кольорів фарбування ліжка на Ваш  вибір,а саме:Вільха :Світла, середня, темна. Горіх :Світлий, середній, темний. Венге :Чорний. Дно ліжка складається  з ортопедичних букових ламелей.На дно одного ярусу такого ліжка йде близько 15 штук ламелей завдяки чому ліжко розподіляє загальну вагу по усій довжині і  ширині ліжка. А завдяки своєму вигину спіна вашої дитини зможе правильно розвиватися.  Одна ламель витримує близько 30-40 кг Ваги. На дерево, лак, матраци і усі інші матеріали і супутні товари у нас є сертифікати якості. Тому ви можете бути упевненими у безпеці Вашої дитини. Висота борту біля цього ліжка 45 см, завдяки чому  ви можете бути спокійні що ваша дитина під час сну не впаде з ліжка. При купівлі повного комплекту діє знижка.  ..

6 500 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!