Рио Двоповерхове Ліжко

Рио Двоповерхове Ліжко

Модель:Рио
Наявність:8
  • Цiна 6 800 Грн

Доступні опціїЛіжко Двоповерхове Рио-це ліжко зроблене з натурального дерева Вільха.

Ця модель є трансформером і завдяки цьому ви можете з часом розкласти її на 2 односпальні ліжка.

Ліжко надійне по цьому за бажання на ній зможе спати навіть доросла людина.


Один ярус ліжка витримує до 200 кг навантаження.

Висота ліжка 160 см, довга 198 см, ширина 88.

Спальне місце ліжка 190 см на 80 см


Ліжко Завдяки своєму дизайну відмінно вписується в інтер'єр будинку.

Дно ліжка зроблене з букових ортопедичних ламелей,одна така ламель витримує вас від 40 до 45 кг


Дно ліжка зроблене спеціально таким чином щоб збільшити термін эксплоатации матраца.

Сходи зроблені у нас з горизонтальними сходинками, ми зробили це для того, щоб коли дитина піднімалася на  ярус ліжка сходинки сходів не давили йому в ніжку.

Борти заввишки 40 см.


Борти досить високі, і під час сну можете бути упевнені що дитина не впаде з ліжка.

Оскільки ми робимо ліжка ми можемо ВАМ запропонувати сім кольорів фарбування ліжка без доплати за вибір кольору, це наш невеликий подарунок.


У нашому інтернет магазині додаткова опція броні ліжка, якщо ви робите бронь ліжка те ціна для вас залишається такою ж як ви замовляли навіть якщо вона змінилася у бік зростання.

Ми відправляємо ліжка без передоплат, тому що хочемо щоб клієнти були упевнені що їм приїде саме ліжко, а не інша продукція.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Рио Двоповерхове Ліжко

Рио Двоповерхове Ліжко

Ліжко Двоповерхове Рио-це ліжко зроблене з натурального дерева Вільха.Ця модель є трансформером і завдяки цьому ви можете з часом розкласти її на 2 односпальні ліжка.Ліжко надійне по цьому за бажання на ній зможе спати навіть доросла людина.Один ярус ліжка витримує до 200 кг навантаження.Висота ліжка 160 см, довга 198 см, ширина 88.Спальне місце ліжка 190 см на 80 смЛіжко Завдяки своєму дизайну відмінно вписується в інтер'єр будинку.Дно ліжка зроблене з букових ортопедичних ламелей,одна така ламель витримує вас від 40 до 45 кгДно ліжка зроблене спеціально таким чином щоб збільшити термін эксплоатации матраца.Сходи зроблені у нас з горизонтальними сходинками, ми зробили це для того, щоб коли дитина піднімалася на  ярус ліжка сходинки сходів не давили йому в ніжку.Борти заввишки 40 см.Борти досить високі, і під час сну можете бути упевнені що дитина не впаде з ліжка.Оскільки ми робимо ліжка ми можемо ВАМ запропонувати сім кольорів фарбування ліжка без доплати за вибір кольору, це наш невеликий подарунок.У нашому інтернет магазині додаткова опція броні ліжка, якщо ви робите бронь ліжка те ціна для вас залишається такою ж як ви замовляли навіть якщо вона змінилася у бік зростання.Ми відправляємо ліжка без передоплат, тому що хочемо щоб клієнти були упевнені що їм приїде саме ліжко, а не інша продукція. ..

6 800 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!