Ліжко двоповерхове Ультра

Ліжко двоповерхове Ультра

Модель: Ультра
Наявність:16
  • Цiна 7 000 Грн

Доступні опціїДвоповерхове ліжко Ультра - це унікальний варіант для людей, які ценять стиль і зручність.

Що ж представляє це ліжко з себе? Двохярусне ліжко, яке значно економить місце у будинку. Має приємний вигляд і колір, який ви зможете вибрати в каталозі.


Ярусу ліжка сполучені міцними сходами. Місце під ліжком відкрито, це дуже зручно для прибирання по будинку.

Це ліжко виготовляється з цілісного дерева вільхи. Це дерево є одним з кращих у своєму роді. Воно легке і міцне. Покриваємо ліжка якісним німецьким лаком без фольмальдегидов і нітратів.


Цей лак абсолютно не шкодить людському здоров'ю, адже він не має шкідливих токсичних речовин. Тому сон на цьому ліжку не принесе ніякої шкоди.

 

Із-за основи для матраца - ламелі, матрац набуває ефекту масажу. Це зроблено для того, щоб людина в час, отримував дивовижну релаксацію. 

Також біля ліжка є два нереально містких ящика. Це дуже зручно для зберігання спальної білизни, одягу, дитячих іграшок.

 

Тепер про характеристики:

Спальне місце ліжка : 80*190

Габарити*: 88*198

Висота ліжка : 180 см


Основа для матраца: ламелі

Матеріал: дерево вільха


Сходи біля ліжка зроблені з горизонтальними сходинками, по численних проханнях наших клієнтів, дитині гараздо приємніше подниматся на втророй ярус ліжка з горизонтальними сходинками, оскільки вони не давлять в ступню дитині.


Відправки здійснюються по усій Україні післяплатою.

Відправки робляться такими перевізниками як:

САТ

нова пошта

деливери.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Ліжко двоповерхове Ультра

Ліжко двоповерхове Ультра

Двоповерхове ліжко Ультра - це унікальний варіант для людей, які ценять стиль і зручність.Що ж представляє це ліжко з себе? Двохярусне ліжко, яке значно економить місце у будинку. Має приємний вигляд і колір, який ви зможете вибрати в каталозі.Ярусу ліжка сполучені міцними сходами. Місце під ліжком відкрито, це дуже зручно для прибирання по будинку.Це ліжко виготовляється з цілісного дерева вільхи. Це дерево є одним з кращих у своєму роді. Воно легке і міцне. Покриваємо ліжка якісним німецьким лаком без фольмальдегидов і нітратів.Цей лак абсолютно не шкодить людському здоров'ю, адже він не має шкідливих токсичних речовин. Тому сон на цьому ліжку не принесе ніякої шкоди. Із-за основи для матраца - ламелі, матрац набуває ефекту масажу. Це зроблено для того, щоб людина в час, отримував дивовижну релаксацію. Також біля ліжка є два нереально містких ящика. Це дуже зручно для зберігання спальної білизни, одягу, дитячих іграшок. Тепер про характеристики:Спальне місце ліжка : 80*190Габарити*: 88*198Висота ліжка : 180 смОснова для матраца: ламеліМатеріал: дерево вільхаСходи біля ліжка зроблені з горизонтальними сходинками, по численних проханнях наших клієнтів, дитині гараздо приємніше подниматся на втророй ярус ліжка з горизонтальними сходинками, оскільки вони не давлять в ступню дитині.Відправки здійснюються по усій Україні післяплатою.Відправки робляться такими перевізниками як:САТнова поштаделивери. ..

7 000 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!