Двоспальне ліжко Рената

Двоспальне ліжко Рената

Модель:Рената
Наявність:8
  • Цiна 4 300 Грн

Доступні опціїДерев'яне двоспальне ліжко -Рената, це втілення старовини і первозданності традицій, де були переплетені простота і естевственность.Ее простота зовнішньої форми містять в собі всю чистоту і щирість природи.

Простота, красиві форми і лаконічність цими словами можна описати ліжко Рената, Прямі чіткі лінії даної моделі ліжка відразу дозволять відчути надійність і прочность.Двуспальная ліжко Рената особливо підійде людям які цінують простоту і комфорт.

Ліжко ідеально підійде для будь-якого оформлення кімнати і будь-якими стілестіческімі напрямками. Двоспальне ліжко може бути виконана з натурального дерева, і виконана в різних кольорах і розмірах.

Підстава для матраца оформлене з букових ортопедичних ламель, одна ламель може витримати до 30 кілограм, що тільки додає міцності цієї моделі. А їх особлива форма з вигином забезпечує додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Матрац для такого ліжка теж потрібен не простий і наші менеджера з радістю допоможуть вам у цьому питанні.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Двоспальне ліжко Рената

Двоспальне ліжко Рената

Дерев'яне двоспальне ліжко -Рената, це втілення старовини і первозданності традицій, де були переплетені простота і естевственность.Ее простота зовнішньої форми містять в собі всю чистоту і щирість природи. Простота, красиві форми і лаконічність цими словами можна описати ліжко Рената, Прямі чіткі лінії даної моделі ліжка відразу дозволять відчути надійність і прочность.Двуспальная ліжко Рената особливо підійде людям які цінують простоту і комфорт. Ліжко ідеально підійде для будь-якого оформлення кімнати і будь-якими стілестіческімі напрямками. Двоспальне ліжко може бути виконана з натурального дерева, і виконана в різних кольорах і розмірах. Підстава для матраца оформлене з букових ортопедичних ламель, одна ламель може витримати до 30 кілограм, що тільки додає міцності цієї моделі. А їх особлива форма з вигином забезпечує додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Матрац для такого ліжка теж потрібен не простий і наші менеджера з радістю допоможуть вам у цьому питанні. ..

4 300 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!