Двох'ярусне ліжко Веолетта, трьохспальне

Двох'ярусне ліжко Веолетта, трьохспальне

Модель:Веолетта
Наявність:3
  • Цiна 11 685 Грн

Доступні опціїДвох'ярусне ліжко - Веолетта з двоспальним місцем знизу, дуже зручна і красива. В собі ця модель зібрала тільки найкраще одним з яких є комфорт і зручність. Вона добре допоможе малогабаритним домівках де є невеликі проблеми з нестачею місця для меблів, тому що на першому ярусі можуть спати батьки, а на другому малюк. За безпеку малюка можна не переживати так як в комплекті вже є бортики захисту на другий ярус.


Згодом цю модель з легкістю можна розставити тим самим не витрачаючи час на пошуки ліжок, адже вона прослужить вам багато років так як зроблена з масиву дерева ,, Вільхи ".
Поставивши таку двоярусну ліжко трансформер у себе вдома ви не тільки вирішите питання з розташуванням ліжок але і безсумнівно доповніть свій інтер'єр красивими меблями яка внесе нотку витонченості.


Сходи зроблена з вертикальними сходами для зручності підняття на другий ярус. Сходинки з горизонтальним напрямком сходинки тисне в ступню завдаючи дискомфорт.
Підстава для матраца (ортопедична основа) виготовлена ​​з букових ортопедичних ламель які за рахунок вигину рівномірно розподіляють навантаження на матрац. До речі про матрацах, у нас їх великий вибір і повірте, ми знайдемо саме те що вам необхідно. Так само на нашому виробництві можна зібрати комплект ліжка (ящики + матраци).


Доставка наших ліжок по всій території України перевізниками САТ та Нова пошта.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Двох'ярусне ліжко Веолетта, трьохспальне

Двох'ярусне ліжко Веолетта, трьохспальне

Двох'ярусне ліжко - Веолетта з двоспальним місцем знизу, дуже зручна і красива. В собі ця модель зібрала тільки найкраще одним з яких є комфорт і зручність. Вона добре допоможе малогабаритним домівках де є невеликі проблеми з нестачею місця для меблів, тому що на першому ярусі можуть спати батьки, а на другому малюк. За безпеку малюка можна не переживати так як в комплекті вже є бортики захисту на другий ярус.Згодом цю модель з легкістю можна розставити тим самим не витрачаючи час на пошуки ліжок, адже вона прослужить вам багато років так як зроблена з масиву дерева ,, Вільхи ".Поставивши таку двоярусну ліжко трансформер у себе вдома ви не тільки вирішите питання з розташуванням ліжок але і безсумнівно доповніть свій інтер'єр красивими меблями яка внесе нотку витонченості.Сходи зроблена з вертикальними сходами для зручності підняття на другий ярус. Сходинки з горизонтальним напрямком сходинки тисне в ступню завдаючи дискомфорт.Підстава для матраца (ортопедична основа) виготовлена ​​з букових ортопедичних ламель які за рахунок вигину рівномірно розподіляють навантаження на матрац. До речі про матрацах, у нас їх великий вибір і повірте, ми знайдемо саме те що вам необхідно. Так само на нашому виробництві можна зібрати комплект ліжка (ящики + матраци).Доставка наших ліжок по всій території України перевізниками САТ та Нова пошта...

11 685 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!