Двоспальне ліжко

Двоспальне ліжко

Модель:Классика
Наявність:10
  • Цiна 4 900 Грн

Доступні опціїНаша компанія є виробником ліжок двох'ярусних, односпальні та двоспальні. Двоспальне ліжко коштує майже в кожному будинку, але майже всі вони зроблені з ДСП або з сосни. Ми ж виготовляємо наші ліжка з дерева вільха,це дерево не виділяє смолу і відмінно підходить для виготовлення кроватей.

Також не забувайте про той факт що від якості ліжка залежить і ваш сон, а сон як відомо повинен бути міцним, комфортним і здоровим.

Двоспальне ліжко класика дуже зручна і на перший погляд проста, але повірте, коли ви її поставите в інтер'єр будинку вона доповнить дизайн.

 

Поговоримо трохи про заснування під матрац.

Підстава під матрац ліжка складається з букових ортопедичних ламель з шириною кроку 50 міліметрів, що дозволяє матрацу прослужити довше, а їх вигин допомагає підтримувати вашу спину під час сну.

 

Ми як виробники можемо так само пофарбувати ліжко в сім різних кольорів:

1.цвет вільха (светлaй)

2.цвет вільха (тёмнaя)

3.Цвет вільха (срeдняя)

4.цвет горіх (срeдній)

5.цвет горіх (свeтлий)

6.цвет горіх (темний)

7.цвет венге (чорний)

 

Основні показники ліжка класика:

1.Високий якість виробу.

2.Високая показники естетичного вигляду.

3.Долговечность.

 

Наша продукція відправляється перевізниками:

1.САТ

2.Новая Пошта

3.Делівері

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Двоспальне ліжко

Двоспальне ліжко

Наша компанія є виробником ліжок двох'ярусних, односпальні та двоспальні. Двоспальне ліжко коштує майже в кожному будинку, але майже всі вони зроблені з ДСП або з сосни. Ми ж виготовляємо наші ліжка з дерева вільха,це дерево не виділяє смолу і відмінно підходить для виготовлення кроватей. Також не забувайте про той факт що від якості ліжка залежить і ваш сон, а сон як відомо повинен бути міцним, комфортним і здоровим. Двоспальне ліжко класика дуже зручна і на перший погляд проста, але повірте, коли ви її поставите в інтер'єр будинку вона доповнить дизайн.   Поговоримо трохи про заснування під матрац. Підстава під матрац ліжка складається з букових ортопедичних ламель з шириною кроку 50 міліметрів, що дозволяє матрацу прослужити довше, а їх вигин допомагає підтримувати вашу спину під час сну.   Ми як виробники можемо так само пофарбувати ліжко в сім різних кольорів: 1.цвет вільха (светлaй) 2.цвет вільха (тёмнaя) 3.Цвет вільха (срeдняя) 4.цвет горіх (срeдній) 5.цвет горіх (свeтлий) 6.цвет горіх (темний) 7.цвет венге (чорний)   Основні показники ліжка класика: 1.Високий якість виробу. 2.Високая показники естетичного вигляду. 3.Долговечность.   Наша продукція відправляється перевізниками: 1.САТ 2.Новая Пошта 3.Делівері  ..

4 900 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!