Ліжко Горище з дерева

Ліжко Горище з дерева

Модель:Волбер
Наявність:4
  • Цiна 10 200 ГрнЛіжко Горище - Двох'ярусне з робочим місцем знизу і спальним місцем зверху. Ця модель вирішить питання з розміщенням меблів у дитячій кімнаті. Ви зможете поставити робоче місце дитини замість першого ярусу і звільнити місце для решти меблів.


Сама ліжко виготовлене з натурального дерева, а точніше масив дерева ,, Вільхи '' і це додає їй плюс бо меблі з дерева здавна вважається предметом розкоші. Поставивши її в інтер'єр кімнати ви зможете скомбінувати з будь-яким дизайном тим самим додавши йому нотку індивідуальності.


Сходи біля ліжка з горизонтально спрямованими сходинками щоб додати комфорту під час того як дитина буде підніметься на своє спальне місце. Такі сходинки набагато практичніше ніж з вертикальним положенням, так як вони тиснуть в ступню тим самим травмуючи її.


Звичайно ж Ви зможете укомплектувати ліжка ящиками для постільної білизни або ж іграшок на ваш розсуд, вони допоможуть зберегти в кімнаті порядок.


Звичайно ж не одна ліжко без матраца не обійдеться, тому ми пропонуємо вам матраци в комплекті, у нас їх величезний вибір на будь-яке побажання, ми зможемо підібрати те що вам потрібно без всяких проблем.
Що стосується місця для матраца, воно зроблено з букових ортопедичних ламель які за рахунок свого вигину забезпечать комфортний і хороший сон, а так само розподілять все навантаження на матрац рівномірно даючи йому прослужити набагато довше.


Відправка по всій Україні перевізниками САТ, Нова Пошта. Поспішайте ощасливити свого малюка зручним спальним і робочим місцем.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Ліжко Горище з дерева

Ліжко Горище з дерева

Ліжко Горище - Двох'ярусне з робочим місцем знизу і спальним місцем зверху. Ця модель вирішить питання з розміщенням меблів у дитячій кімнаті. Ви зможете поставити робоче місце дитини замість першого ярусу і звільнити місце для решти меблів.Сама ліжко виготовлене з натурального дерева, а точніше масив дерева ,, Вільхи '' і це додає їй плюс бо меблі з дерева здавна вважається предметом розкоші. Поставивши її в інтер'єр кімнати ви зможете скомбінувати з будь-яким дизайном тим самим додавши йому нотку індивідуальності.Сходи біля ліжка з горизонтально спрямованими сходинками щоб додати комфорту під час того як дитина буде підніметься на своє спальне місце. Такі сходинки набагато практичніше ніж з вертикальним положенням, так як вони тиснуть в ступню тим самим травмуючи її.Звичайно ж Ви зможете укомплектувати ліжка ящиками для постільної білизни або ж іграшок на ваш розсуд, вони допоможуть зберегти в кімнаті порядок.Звичайно ж не одна ліжко без матраца не обійдеться, тому ми пропонуємо вам матраци в комплекті, у нас їх величезний вибір на будь-яке побажання, ми зможемо підібрати те що вам потрібно без всяких проблем.Що стосується місця для матраца, воно зроблено з букових ортопедичних ламель які за рахунок свого вигину забезпечать комфортний і хороший сон, а так само розподілять все навантаження на матрац рівномірно даючи йому прослужити набагато довше.Відправка по всій Україні перевізниками САТ, Нова Пошта. Поспішайте ощасливити свого малюка зручним спальним і робочим місцем. ..

10 200 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!