Артур Ліжко трансформер

Артур Ліжко трансформер

Модель:Артур
Наявність:12
  • Цiна 7 000 Грн

Доступні опціїДвох'ярусне ліжко Артур це ліжко яка розкладається на два односпальні ліжка. Ліжко виготовлено з натуральної деревини (вільха). Це дерево дуже міцне і за своїми властивостями нагадує дуб. Колірна гамма ліжка за яку не береться доплата Вільха (Світла, середня, темна) Венге (Чорний) Горіх (Світлий, середній, темний) У комплекті з ліжком йде чотири знімних борту для безпечного відпочинку вночі. Габарити ліжка Артур. 198 * 88 см. Спальне місце ліжка Артур. 190 * 80 см.


Ліжко йде посилена, ширина ніжки ліжка 4х6 см, за рахунок чого ліжечко йде більш стійка.

І найвища навантаження на один ярус досягає 180 кг.

 

Підстава під матрац (дно ліжка) -Виготовлено з високоякісних букових ламель, одна штука витримує до 30-40 кг навантаження.

Разом з ліжком ми відправляємо фурнітуру та інструкцію по збірці ліжка.

 

Сходи зроблена потім щоб дитині було не боляче підніматися на другий поверх ліжка.

До ліжка можна вибрати матраци які можна вибрати в підрозділі (Матраци), які можна замовити на нашому сайті mebel-24.com.

 

Відправку ми здійснюємо в інші міста післяплатою без передоплати.

Відправка такими постачальник:

Інтайм

Делівері

Нова Пошта.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Кровать Артур, Артур

Last Viewed

Артур Ліжко трансформер

Артур Ліжко трансформер

Двох'ярусне ліжко Артур це ліжко яка розкладається на два односпальні ліжка. Ліжко виготовлено з натуральної деревини (вільха). Це дерево дуже міцне і за своїми властивостями нагадує дуб. Колірна гамма ліжка за яку не береться доплата Вільха (Світла, середня, темна) Венге (Чорний) Горіх (Світлий, середній, темний) У комплекті з ліжком йде чотири знімних борту для безпечного відпочинку вночі. Габарити ліжка Артур. 198 * 88 см. Спальне місце ліжка Артур. 190 * 80 см. Ліжко йде посилена, ширина ніжки ліжка 4х6 см, за рахунок чого ліжечко йде більш стійка.І найвища навантаження на один ярус досягає 180 кг. Підстава під матрац (дно ліжка) -Виготовлено з високоякісних букових ламель, одна штука витримує до 30-40 кг навантаження.Разом з ліжком ми відправляємо фурнітуру та інструкцію по збірці ліжка. Сходи зроблена потім щоб дитині було не боляче підніматися на другий поверх ліжка.До ліжка можна вибрати матраци які можна вибрати в підрозділі (Матраци), які можна замовити на нашому сайті mebel-24.com. Відправку ми здійснюємо в інші міста післяплатою без передоплати.Відправка такими постачальник:ІнтаймДеліверіНова Пошта...

7 000 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!