Підставка для газет MEWS

Підставка для газет MEWS

Модель:NEWS SR-0451
Наявність:9
  • Цiна 554 ГрнПідставка для газети NEWS SR-0451 - це невід'ємна частина антуражу для кімнат або будинків.

Ті хто люблять почитати газету вранці за філіжанкою гарячої кави зрозуміють як добре коли є куди поставити газету так щоб вона не лежала будь-де.


Газетниця NEWS SR-0451 чудово виглядає в спальній кімнаті або вітальні. Вона добре виглядає на фоні меблів з дерева.

газетниця у вітальні вважалася ознакою вишуканості та інтелігентності.Цю модель газетниці можна використовувати в офісах для документів або файлів, щоб не заважали на робочому місці, не створювали безладдя.


Колір газетниці темний дуб.

Її габаритні розміри:

Довжина: 40 сантиметрів

Ширина: 11.8 сантиметра

Висота: 30 сантиметрів

Вага: 2.00 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Підставка для газет MEWS

Підставка для газет MEWS

Підставка для газети NEWS SR-0451 - це невід'ємна частина антуражу для кімнат або будинків.Ті хто люблять почитати газету вранці за філіжанкою гарячої кави зрозуміють як добре коли є куди поставити газету так щоб вона не лежала будь-де.Газетниця NEWS SR-0451 чудово виглядає в спальній кімнаті або вітальні. Вона добре виглядає на фоні меблів з дерева.газетниця у вітальні вважалася ознакою вишуканості та інтелігентності.Цю модель газетниці можна використовувати в офісах для документів або файлів, щоб не заважали на робочому місці, не створювали безладдя.Колір газетниці темний дуб.Її габаритні розміри:Довжина: 40 сантиметрівШирина: 11.8 сантиметраВисота: 30 сантиметрівВага: 2.00 кг..

554 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!