Як облаштувати Вітальню? Поради та рекомендації 2020 року

Як облаштувати Вітальню? Поради та рекомендації 2020 року
Як облаштувати Вітальню? Поради та рекомендації 2020 року
24.08.2020

Як облаштувати Вітальню?

 

Поради від професіоналів затишного облаштування вітальні.

Ні для кого не секрет що практично у всіх будинках вітальня грає роль візитної картки приміщення, і не важливо буде це величезний розкішний до милі ж скромна квартирка в багатоповерховому будинку. У будь-якому з цих випадків вітальня це місце де вечорами збираються всі близькі, де відзначають сімейні торжества і де зустрічають гостей. До обладнання вітальні висувають такі вимоги, так як вона в обов'язковому порядку повинна в собі поєднувати комфорт і зручність з правильним стилеобразующие початком, з огляду на її розмір при цьому не перевантажуючи її зайвими деталями декору.

 

Облаштування вітальні з стандартних квартирах.

З огляду на всі функції, облаштування невеликих за розмірами віталень - є досить складним завданням, що вимагають серйозних прийомів і дизайнерських інновацій. Давай - ті спробуємо їх розібрати за ступенями значимості.

1. Розширення місця.

У пріоритеті повинні бути вертикальні поверхні, наприклад: вузький і високий шафа, який залишає більше місця для переміщення і візуально витягує кімнату. Там де вітальня переходить в лоджію або ж столову, непогано було б зробити яскравий акцент, або розмістити відкриті полички - такий простий прийом зможе візуально розширити приміщення. Велика і масивні меблі категорично протипоказані не більшим гостинним - це ж правило відноситься до великих діагоналях телевізорів.

2. Вибір меблів для вітальні.

Коли справа стосується вибору меблів, варто пам'ятати, що темні тони і матові поверхні не тільки збільшують простір, а так само візуально його зменшує. Виходить, меблі повинні поєднуватися по колірній палітрі з кольором стін, бути світлих відтінків, нести легкість і легкість. У невеликій кімнаті меблі не повинна займати її більшу частину. Варто віддати свою перевагу витягнутим контурам, прозорим і легким матеріалами, глянцевим блискучим поверхням. Найбільш ефективний варіант буде меблів яка виконує кілька функціональних навантажень.

Наприклад: диван з ящиками і кутовий стіл, або ж стіл з парою полиць в конструкції. Вкрай необхідно використовувати дзеркала, які розширюють простір і наповнюють приміщення світлом.

3. Правильне освітлення.

За допомогою світла можна навіть не більшу за розмірами вітальню розподілити на кілька зон. Наприклад за рахунок правильної розстановки освітлення можна виділити місце для читання, або обідню зону, освітлювану низько спускається над столом абажуром, або ж місце відпочинку яка буде підкреслена високими світильниками. Іншими словами бажано підібрати різнопланові світильники, об'єднані єдиним стильовим рішенням, які розташовані в різних місцях вітальні.

 

Устаткування великих віталень.

Як може здатися, облаштування вітальні в заміських будинках або великих квартирах не має ніяких стилістичних лімітів. Але як би там не було масштаб великих розмірів задає додаткові труднощі в плані створення комфорту і затишку. Дуже часто буває так що великі вітальні мають багато зайвого і бездушність при виборі сучасного стилю, або стають занадто перенасиченим декором і візуально більшим у разі акценту на класицизм. Саме з цієї причини оформлення інтер'єру великих віталень, при виборі меблів, а так же світильників і інших джерел світла потрібно бути дуже обережним.Рекомендації:

• При підборі колірної гами потрібно покладатися на власні переваги - для віталень в цьому відношенні немає жорстких обмежень. Відповідно, вибір домінуючих кольорів визначається під обраний стиль оформлення.

• Меблі не повинна бути занадто химерною і перенасиченої деталями. Набагато цікавіше віддати свій вибір елегантною, візуально легкої функціональних меблів.

• При оформленні вікон краще підібрати довгі однотонні штори насичених тонів.

• Поділ на зони вітальні найкраще робити за допомогою освітлення. Так само має бути кілька незалежних джерел світла, центральним ж часто виступає велика люстра.

• Призначення декору - підкреслити загальний стиль вітальні, перетворивши її в єдине ціле. Найбільше насичують і зраджують яскравості вітальні живі рослини.

• Для того щоб створити максимальний комфорт для спілкування потрібно згрупувати меблі в приміщенні. З цього дивани та крісла найкраще розташувати один навпроти одного.

• У зоні для відпочинку може бути розміщений камін, велика софа, кілька зручних крісел, журнальний стіл, м'який килим. Якщо вам мені дозволяє місце розташувати великий диван, можете замінити його на кілька крісел - мішків.

• Зона для читання може містити в собі крісло - гойдалку і книжковий шафка або ж книжкові полички.

• Іноді при оформленні вітальні з'являється проблема заповнення порожнього кута. Дозволити її можна поставивши кутовий стелаж, стіл або консоль, декоративний водоспад, велике кімнатна рослина, дзеркало в декоративній рамі.

 

Всі загальні рекомендації.

• Вибираючи колірну палітру, віддавайте свою перевагу світлим і теплим тонам.

• Об'ємний диван краще замінити на меблі - трансформер.

• Полки, відкрита меблі додасть вітальні додатковий обсяг.

• Продуманий світловий сценарій зможе зробити вітальню кімнату більш затишною.

• Малюнки або сімейні фотографії в правильно підібраних рамках зрадять навіть самому стандартному інтер'єру індивідуальності.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!