Як облаштувати невелику спальню?

Як облаштувати невелику спальню?
Як облаштувати невелику спальню?
20.08.2020

Як облаштувати невелику спальню?

 

Невелика спальня. Топ прийомів по візуальному збільшенню простору кімнати.

На наш превеликий жаль в країні велика кількість сімей знайоме з проблемою малогабаритного житла. Але добре те що існує цілий ряд дизайнерських прийомів, за рахунок яких ви з легкістю зможете візуально збільшити простір в кімнаті. Так само неможливо не відзначити т від факт що є пару спірних питань в яких фахівці до цих пір не прийшли до єдиної думки. Ми їх так само виділили. Спочатку відзначимо обов'язкові моменти.

1. Колірна палітра стін.

У малогабаритних приміщеннях допускається тільки використання лише світлих тонів кольору. Теплі відтінки заповнюють його затишком, але при всьому цьому значно звужують місце. Більш холодні тони наповнюють світлом і візуально розширюють його, роблячи більш офіційним. І не важливо буде це декоративна штукатурка, фарбування або поклейка шпалерами - це не принципово. Найголовніший чинник - вибір кольору. Варто також пам'ятати що малюнок розташований по вертикалі подовжує кімнату і робить її вже, а горизонтальний навпаки, робить більш широкої і візуально робить нижче стелю. Строго не рекомендується використовувати шпалери з великим малюнком - вони підкреслять незначні масштаби житла.

2. Вибір меблів.

Звичайно ж краще використовувати меблі середніх розмірів. Від громіздких шаф і комодів варто відмовитися. Тумбочки радом з ліжком краще замінити консолями. Абсолютно всі меблі повинна мати ніжки, а не рости з підлоги. Це додасть їй легкість і зробить інтер'єр більш простим. При використанні дзеркал буде насичення кімнати додатковим світлом і простором. Велика частина дизайнерів радять ігнорувати одну з установок фен-шуй і розташувати дзеркало поруч з вікном - таким чином воно виконає свою функцію максимально ефективно.

3. Освітлення.

Невеликий за розмірами кімнату можна візуально збільшити за рахунок правильної світловий розстановці. Слід використовувати кілька джерел світла. Величезні люстри в центрі кімнати протипоказані. Можливе використання точкових світильників, ажурні бра над ліжком, торшер. Так само буде дуже вдалою ідеєю використання світловий стрічки, яка буде розташована на рівні стельового багета - такий прийом візуально розширить візуально приміщення і підніме стелю. Такий же результат буде в разі якщо стрічка буде проведена над плінтусом по всій кімнаті. Додатковий розмір кімната отримає, якщо світлову стрічку провести за карнизом для штор.

4. Декор.

Він не повинен бути настирливим, але повністю відмовлятися від нього не варто. По можливості Унікал важких масивних картин, хоча повішена біля ліжка картина з йдуть вдалину сюжетом буде дуже доречна. Можна використовувати невеликі відкриті полички з фотографіями на них. Втім варто відмовитися від великої кількості декоративних подушок на ліжку, як і від маленьких декоративних арт об'єктів, які будуть лише дробити кімнату, перетворюючи спальню в склад занедбаних речей.5. Оформлення вікон.

Вікно повинне бути по максимуму відкрито і служити джерелом світла. Саме з цієї причини варто відмовитися від важких темних штор, краще використовувати рулонні штори і легку тюль. Ні в якому разі не потрібно змушувати підвіконня горщиками з квітами або подушками. Гармонійно буде виглядати підсвічування укосів світловий стрічкою.

 

Кілька спірних моментів.

Дизайнери розходяться в думці - який же колір стелі оптимальний для маленької спальні. Поширена думка - білий. Деякі фахівці стверджують що яскравий колір стелі моментально розширить простір. Так само є дуже сміливим рішенням зробити смугастим підлогу. Таке рішення відведе погляд від стін і зробить кімнату паряться. До того ж плінтус повинен бути якомога ширше - таким нескладним прийомом збільшується площа статі. Такі пропозиції дуже сміливі, і слідувати і милі ж нехтувати вирішувати лише вам. Але прислухавшись до наших простих порад, ви хоча б візуально збільшите площу своєї спальної кімнати і зробите її більш затишною і комфортною.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!