Дизайнерські меблі лофт з вторсировини.

Дизайнерські меблі лофт з вторсировини.
Дизайнерські меблі лофт з вторсировини.
11.08.2020

                           Дизайнерські меблі лофт з вторсировини.

Стиль Loft - це не просто модний інтер'єр, це скоріше спосіб життя, основною ідеєю якого є -простор, свобода і чистота. Додання житлового виду будівель.

 

З якої причини меблі з вторсировини в стилі лофт настільки органічна?

Що ж собою являє стиль лофт? Це дизайнерське напрямок яке було народжене в Північній Америці в п'ятдесятих роках минулого століття. Воно мало в веду використання покинутих промислових будівель під виставкові зали, художні майстерні аудіо - студії і житло. З самого початку була зміна нежитлового приміщення в житлове. Старі будівлі отримували нове життя в новому образі.

Незабаром дизайнери підхопили цю ідею і стали перетворювати вторинна сировина в матеріал цікавих зразків меблів. Найчастіше - це унікальні предмети виготовлені в обмежених серіях або ж в одному екземплярі. Так як інтер'єр стилю лофт в більшій частині неповторний з точки зору дизайну, нестандартні практичні предмети виглядають в такому приміщенні досить естетично.

 

Відмінні риси дизайнерських меблів в стилі лофт.

Меблі від дизайнерів, в створенні якої автори використовують різного виду відходи виробництва - це не тільки є втіленням нестандартного підходу до питання виготовлення нестандартних предметів, але так само і збереження принципу екології на планеті. Саме з цієї причини подібні зразки набирають все більшої популярності.

Так наприклад, меблі з гофкартона - найпоширеніший варіант. Використання макулатури, переробленого гофкартона як вторсировини дуже популярно серед дизайнерів які заслужили шану в усьому світі, які сповідують еко - культуру. Надійну і якісну меблі з гофкартона виготовляють такі дизайнера як:

• Alessio Bassan, дизайнер італійської компанії Key Cucine (кухні),

• Італієць Джорджіо Капорасо (модульні шафи, стільці, столи),

• Австралійські дизайнери компанії Karton Cardboard Furniture (ліжка, столи, стільці, комоди, перегородки),

• Бельгійські дизайнери студії Jens Praet (колекція офісних меблів з подрібненої паперу).

Використання інших матеріалів.

Цікаві зразки дизайнерських меблів лофт, виготовленої з металу і різних матеріалів. При цьому найчастіше використовується метал з іржею, яка не реставрують.

Далі пішли бразильські брати Умберто і Фернандо Кампана, які використовують для створення своїх колекцій еко меблів промисловий сміття, який знаходять в океані або на звалищах. Хот не всі їх творіння можна класифікувати як стиль лофт - скоріше це дещо - що унікальне, що не піддається систематизації.Вибір відповідальних землян - меблі стилю лофт з вторсировини.

Як би дивно це не звучало, практичні предмети, які були зловлений з переробка, допомагають зберегти чистоту планети. З цієї самої причини модна тенденція переробки відходів для створення корисних побутових предметів - це не просто данина загальнопланетарному тренду. Перетворення промислових приміщень в екологічне простір стає все більш актуальним в сучасних умовах.

За рахунок своєї нейтральності велика частина моделей, відмінно гармонують з абсолютно будь-яким прочитанням стилістичного напряму лофт. Одним з бонусів є те що - красива ціна і можливість зробити замовлення не тільки в Києві але і у всій Україні.