Гледіс

Гледіс

Модель:Гледис
Наявність:17
  • Цiна 3 212 ГрнЛіжко гледіс - ця модель ліжка, яка відмінно підходить під будь - який інтер'єр будинку або кімнати, і поєднується під будь-які меблі.

Дизайн ліжка зачаровує своєю красою, плетіння в узголів'я і в ногах дуже цікаво зроблено, за рахунок чого вона дуже мило виглядає.


З чого зроблено ліжко?

Ліжко виготовлене і металу і каркас на металевій основі, цей матеріал все більше і більше використовується в сучасних ліжках, він більш довговічний і зносостійкий. Металу легше надати витонченої форми.


Для того щоб на ліжку було максимально зручно відпочивати в її конструкції використовують ламелі, вони надають пружного ефекту. Ці ламелі є частиною каркаса ліжка, ширина кроку ламелей 7 сантиметрів.


Для цього ліжка колірна гама складається з таких кольорів як:

1) Фіолетовий

2) Червоний

3) Синій

4) Чорний

5) Бежевий

6) Жовтий

7) Білий

8) Коричневий


Відправлення наших ліжок діє по всій території України. Доставка такими перевізниками як:

Інтайм

Нова Пошта

Делівері


Спальне місце ліжка 120 х 190 сантиметрів.


Для фарбування ліжка використовується лак покращеної якості, який підтримує термін експлоатації та життя металу, цим лаком розкривається вся поверхня металу. Цей лак стійкий до вологи.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Гледіс

Гледіс

Ліжко гледіс - ця модель ліжка, яка відмінно підходить під будь - який інтер'єр будинку або кімнати, і поєднується під будь-які меблі.Дизайн ліжка зачаровує своєю красою, плетіння в узголів'я і в ногах дуже цікаво зроблено, за рахунок чого вона дуже мило виглядає.З чого зроблено ліжко?Ліжко виготовлене і металу і каркас на металевій основі, цей матеріал все більше і більше використовується в сучасних ліжках, він більш довговічний і зносостійкий. Металу легше надати витонченої форми.Для того щоб на ліжку було максимально зручно відпочивати в її конструкції використовують ламелі, вони надають пружного ефекту. Ці ламелі є частиною каркаса ліжка, ширина кроку ламелей 7 сантиметрів.Для цього ліжка колірна гама складається з таких кольорів як:1) Фіолетовий2) Червоний3) Синій4) Чорний5) Бежевий6) Жовтий7) Білий8) КоричневийВідправлення наших ліжок діє по всій території України. Доставка такими перевізниками як:ІнтаймНова ПоштаДеліверіСпальне місце ліжка 120 х 190 сантиметрів.Для фарбування ліжка використовується лак покращеної якості, який підтримує термін експлоатації та життя металу, цим лаком розкривається вся поверхня металу. Цей лак стійкий до вологи...

3 212 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!