Elite Sweet Sleep

Elite Sweet Sleep

Модель:Elite Sweet Sleep
Наявність:10
  • Цiна 0 Грн

Доступні опціїОртопедичний матрац Elite з ефектом пам'яті.

Тип: Блок незалежних пружин Pocket Spring.
Наповнювач: Блок незалежних пружин Pocket Spring (7 зон), інноваційна піна з еффектомпамяті ViscoMemory, спанбонд, що підтримує еврокаркас по периметру.

1.Чехол: Сумний на змійці. Простеганний м'який трикотаж, об'ємний синтепон, ручки для перевертання матраца.

2.Зімняя сторона: натуральна шерсть.

3.Летняя сторона: 100% бавовна.

4.Максімальная навантаження на 1 спальне місце: 120 кг.

5.Висота вироби: 22 см.

6.Жесткость: середня, 7 зон.

7.Гарантія: 18 місяців.


Додаткові характеристики:

1. Ефект пам'яті

2. 7 зон жорсткості

3. Двосторонній

4. Ефект «Зима / Літо» (зимова та літня боку)

5. Чохол придатний для прання

6. Підтримуючий форму еврокаркас

7. Ручки для перевертання матраца

8. Стійкий до пилового кліща

9. Анатомічний ефект

10. Ортопедичний ефект

11. Екологічно чисті матеріали

12. Гіпоалергенний


Elite - це ортопедичний матрац нового покоління, що володіє ефектом пам'яті і яскраво вираженими анатомічними і ортопедичними властивостями.

 До складу матраца входить інноваційна піна з ефектом пам'яті ViscoMemory. Реагуючи на температуру і вагу тіла, ViscoMemory ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. Еластичний матеріал ViscoMemory дозволяє уникнути викривлення шийного відділу хребта, сприяє поліпшенню

кровообігу і забезпечує оптимальну підтримку шиї.


 Матрац Elite має 7 зон жорсткості, кожна з яких служить найбільш придатною опорою зонам людського тіла: голови, плечей, лопаток, стегон, колін, литкового області, попереку. Це дозволяє забезпечувати якісну підтримку хребта.
 Матрац Elite має ефект «Зима / Літо». Обидві сторони матраца є робочими і призначені для використання в різні пори року. З одного боку в якості верхнього настильного шару використовується бавовна, що володіє винятковими гігроскопічними і антистатичними властивостями. З іншого боку - шерсть, що забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Крім того, натуральні властивості вовни дають випаровуватися волозі, що виділяється тілом, забезпечують його природний теплорегуляционная процес.


 По периметру матраца Elite встановлений еврокаркас, який підтримує правильну форму матраца, попереджаючи деформацію країв і збільшуючи термін його експлуатації.

 Чохол на змійці виготовлений з високоякісного м'якого трикотажу. Чохол придатний для прання, що дозволяє зберігати матрац в ідеальній чистоті.

 Ортопедичний матрац Elite стійкий до пилового кліща.

 Матрац виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що робить його гіпоалергенним і абсолютно безпечним для людини.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Elite Sweet Sleep

Elite Sweet Sleep

Ортопедичний матрац Elite з ефектом пам'яті.Тип: Блок незалежних пружин Pocket Spring.Наповнювач: Блок незалежних пружин Pocket Spring (7 зон), інноваційна піна з еффектомпамяті ViscoMemory, спанбонд, що підтримує еврокаркас по периметру.1.Чехол: Сумний на змійці. Простеганний м'який трикотаж, об'ємний синтепон, ручки для перевертання матраца.2.Зімняя сторона: натуральна шерсть.3.Летняя сторона: 100% бавовна.4.Максімальная навантаження на 1 спальне місце: 120 кг.5.Висота вироби: 22 см.6.Жесткость: середня, 7 зон.7.Гарантія: 18 місяців.Додаткові характеристики:1. Ефект пам'яті2. 7 зон жорсткості3. Двосторонній4. Ефект «Зима / Літо» (зимова та літня боку)5. Чохол придатний для прання6. Підтримуючий форму еврокаркас7. Ручки для перевертання матраца8. Стійкий до пилового кліща9. Анатомічний ефект10. Ортопедичний ефект11. Екологічно чисті матеріали12. ГіпоалергеннийElite - це ортопедичний матрац нового покоління, що володіє ефектом пам'яті і яскраво вираженими анатомічними і ортопедичними властивостями. До складу матраца входить інноваційна піна з ефектом пам'яті ViscoMemory. Реагуючи на температуру і вагу тіла, ViscoMemory ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. Еластичний матеріал ViscoMemory дозволяє уникнути викривлення шийного відділу хребта, сприяє поліпшеннюкровообігу і забезпечує оптимальну підтримку шиї. Матрац Elite має 7 зон жорсткості, кожна з яких служить найбільш придатною опорою зонам людського тіла: голови, плечей, лопаток, стегон, колін, литкового області, попереку. Це дозволяє забезпечувати якісну підтримку хребта. Матрац Elite має ефект «Зима / Літо». Обидві сторони матраца є робочими і призначені для використання в різні пори року. З одного боку в якості верхнього настильного шару використовується бавовна, що володіє винятковими гігроскопічними і антистатичними властивостями. З іншого боку - шерсть, що забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Крім того, натуральні властивості вовни дають випаровуватися волозі, що виділяється тілом, забезпечують його природний теплорегуляционная процес. По периметру матраца Elite встановлений еврокаркас, який підтримує правильну форму матраца, попереджаючи деформацію країв і збільшуючи термін його експлуатації. Чохол на змійці виготовлений з високоякісного м'якого трикотажу. Чохол придатний для прання, що дозволяє зберігати матрац в ідеальній чистоті. Ортопедичний матрац Elite стійкий до пилового кліща. Матрац виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що робить його гіпоалергенним і абсолютно безпечним для людини...

0 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!