Двоповерхові ліжка

Ліжка Карина ми робимо безпосередньо самі і у нас на нашу продукцію є патент, що важливо, це наша ідея по розробці ліжка. Як виробники, ми надаємо найнижчі ціни на такі моделі ліжок по Україні. Так, як ми є виробниками ліжок, вас не чекає зіткнуться з переплатою за ліжка при їх купівлі. І оскільки у нас своє виробництво ліжок, свої цехи, то ми з упевненістю відповідаємо за якість і надійність нашої продукції.


Ліжко Карина це ліжко трансформер і дуже поширена в Україні, вони лідери по продажах дитячих двох'ярусних ліжок. Ми є виробниками ліжок Карина і таким чином у нас є унікальна можливість безкоштовного вибору кольору і розміщення сходів на зручну для вас сторону ліжка, що не впливатиме на ціну продукції.

На нашому складі завжди є ліжка Карина, у відповідному саме вам кольорі і з будь-яким розташуванням сходів. В день вашого замовлення ми відразу ж, або на другий день, відправляємо вам ліжко без передоплати. У наш час почастішали випадки шахрайства і недобросовісної, тому плата за нашу продукцію робиться вами безпосередньо при отриманні вами ліжка.


Ми пропонуємо двох'ярусні дитячі ліжка власного виробництва, вони відповідають усім стандартам і безпеці в експлуатації. Наша продукція виготовляється з натурального дерева: дуб, вільха, бук, ясен, клен, сосна і інші. А це екологічно чистий, натуральний, безпечний і міцний матеріал.

Ми використовуємо тільки якісне дерево вільху, яка по таблиці Бриннеля має високу стійкість і близька до дуба. Наші ліжка складаються з дерева, вони не забарвлюються фарбами, при цьому зберігають природний запах і створюють в кімнаті особливий затишок! Ліжко Карина покривається сертифікованим лаком, який не містить формальдегідів таким чином ви сміливо можете придбавати наші ліжка дітям схильним до аллергиям, лак абсолютно безпечний для здоров'я дітей!

Для створення дитячої кімнати, яка відповідатиме усім нашим строгим батьківським вимогам, буде затишною і природно функціональною, прекрасним і правильним рішенням буде придбання двох'ярусного дитячого ліжка. Такі ліжка - це не лише просторі, зручні і комфортабельні спальні місця, але і шикарний простір для ігор, які допоможуть вашим дітям стати ближче один до одного і зміцнити їх дружбу. Двох'ярусні дитячі ліжка призначені для раціонального і економного використання житлового простору спальні і комфортного розміщення двох дітей від трьох до 18ти років.

Ліжка Карина - це ліжка-трансформери, таким чином є дуже великий плюс в тому, що коли ваші діти підростуть, то наше ліжко вільно при розбиранні стає двома окремими повноцінними підлітковими ліжками.

Дуже важливим аспектом є здоров'я і правильний розвиток наших дітей, тому при виборі і купівлі ліжка слід звернув увага на дно ліжка. У наших ліжок дно складається з ортопедичних ламелей, які підтримують матрац. За умови правильної експлуатації, одна ламель витримує до 80 кг, а їх йде 15 штук на один ярус. Тому ліжко дуже надійне і якісне. Ламелі мають властивість прогинатися, тому рівномірно розподіляють навантаження на матрац. Ламелі справляють ортопедичне враження, таким чином, спина Вашої дитини правильно формуватиметься, також вони дозволяють матрацу провітрюватися, і експлуатація його стає набагато довговічніше. Один ярус ліжка з легкістю витримує навіть 500 кг На нашому сайті ви знайдете відео про краш-тесты на ліжку, в них чотири дорослі збирачі від 80 до 90 кг кожен залізли на другий ярус ліжка і стрибали на ній. Тому Ваших дітей це ліжко точно витримає.

Ми пропонуємо великий вибір ортопедичних матраців на ваш смак, залежно від моделей, на сайті їх 7000 видів, витримують велику вагу від 100-120 кг Гарантійний термін експлуатації 10-20 років. Є багато акційних пропозицій.


Матраци у нас ортопедичні до 10 років - 20 років гарантії, залежно від моделі, і 100 кг - 120 кг рекомендоване навантаження. Якщо Вам не підійдуть стандартні матраци, Ви можете вибрати на нашому сайті будь-який матрац з 7000 видів і різновидів. Або ж просто скористатися підбіркою акційних пропозицій по матрацах.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!