Двоповерхове ліжко - Тихоня, дерев’яна

Двоповерхове ліжко - Тихоня, дерев’яна

Модель:Тихоня
Наявність:32
  • Цiна 5 700 Грн

Доступні опціїМодель двоповерхового ліжка Тихоня виконана з натурального, цілісного дерева - вільхи. Завдяки своїм візуальним, фізичним властивостям, дерево вільха прирівнюється до червоного дерева. Ліжка з вільхи не боятися вологи, вони легені по вазі і не пускають смолу як дерево сосна.

Педіатри схвалюють покупки меблів з дерева вільха, тому можете не хвилюватися за здоров'я Ваших дітей. За рахунок своїх екологічних властивостям, дерево вільха здатна підтримати необхідний мікроклімат в приміщенні.


Модель Тихоня покрита німецьким лаком на водній основі, який є екологічним чистою матерією . Цей лак сертифікований і призначений саме для покриття меблів з дерева. Він також абсолютно безпечний для здоров'я людей (особливо, коли покупки торкаються дітей). Лак абсолютно не токсичний, не викликає алергії і не має токсичного запаху. Завдяки покриттю 

меблям саме цим лаком, ліжко простоїть у Вас багато років і виглядатиме як нова.


Запах нових меблів незабаром зникне, і матиме приємний запах деревини. Після покриття лаком, ліжко придбаває чудову декоративну структуру дерева, і відрізняється неймовірній гладкості.


Ця модель двох'ярусного ліжка Тихоня - компактний варіант для дитячої кімнати, яка прослужить якісним і комфортним спальним місцем для Ваших дітей. Ця модель не займе багато місця і значно більше буде місця для ігор Ваших дітей.   


У каталозі нашого сайту Ви можете вибрати колір каркаса (абсолютно безкоштовно), який якнайкраще гармоніюватиме з інтер'єром дитячої кімнати. Наша запатентована розробка, яку ми внесли в поправки виготовлення усіх ліжок, це зручні, горизонтальні сходи, які складаються з трьох міцних рейок.   Щоб добратися на другий ярус необхідно використати зручну горизонтальну драбинку, щоб дитині було зручно ставати на ступінь і не давило в ніжку дитини.

 Можна також замовити додатково захисні борти на нижній ярус, застерегти дитину від раптового падіння уві сні. Маленькі діти дуже активні, як вдень, так і вночі, тому краще узабезпечити ліжко захисними бортами на нижній ярус. Високі захисні борти відмінно закриє спину Вашої дитини від холодної стіни, а також прослужить відмінним захистом від падіння. 


У нас виробників також є великий вибір інших ліжок як двох'ярусних так і односпальних моделей.

Двоповерхове ліжко Тихоня є ліжком трансформером, що дуже зручно буде надалі коли діти підростуть. Ви зможете поставити два повноцінні односпальні ліжка.


Ми виробники ліжок і у нас саме краще співвідношення: ціна і якість! Найнижчі ціни на усій території України. Не переплачуйте у посередників, купуйте на пряму із складу виробництва.

Ми піклуємося про наших клієнтів, тому хочемо щоб кожен покупець залишився задоволеним

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Двоповерхове ліжко - Тихоня, дерев’яна

Двоповерхове ліжко - Тихоня, дерев’яна

Модель двоповерхового ліжка Тихоня виконана з натурального, цілісного дерева - вільхи. Завдяки своїм візуальним, фізичним властивостям, дерево вільха прирівнюється до червоного дерева. Ліжка з вільхи не боятися вологи, вони легені по вазі і не пускають смолу як дерево сосна.Педіатри схвалюють покупки меблів з дерева вільха, тому можете не хвилюватися за здоров'я Ваших дітей. За рахунок своїх екологічних властивостям, дерево вільха здатна підтримати необхідний мікроклімат в приміщенні.Модель Тихоня покрита німецьким лаком на водній основі, який є екологічним чистою матерією . Цей лак сертифікований і призначений саме для покриття меблів з дерева. Він також абсолютно безпечний для здоров'я людей (особливо, коли покупки торкаються дітей). Лак абсолютно не токсичний, не викликає алергії і не має токсичного запаху. Завдяки покриттю меблям саме цим лаком, ліжко простоїть у Вас багато років і виглядатиме як нова. Запах нових меблів незабаром зникне, і матиме приємний запах деревини. Після покриття лаком, ліжко придбаває чудову декоративну структуру дерева, і відрізняється неймовірній гладкості.Ця модель двох'ярусного ліжка Тихоня - компактний варіант для дитячої кімнати, яка прослужить якісним і комфортним спальним місцем для Ваших дітей. Ця модель не займе багато місця і значно більше буде місця для ігор Ваших дітей.   У каталозі нашого сайту Ви можете вибрати колір каркаса (абсолютно безкоштовно), який якнайкраще гармоніюватиме з інтер'єром дитячої кімнати. Наша запатентована розробка, яку ми внесли в поправки виготовлення усіх ліжок, це зручні, горизонтальні сходи, які складаються з трьох міцних рейок.   Щоб добратися на другий ярус необхідно використати зручну горизонтальну драбинку, щоб дитині було зручно ставати на ступінь і не давило в ніжку дитини.  Можна також замовити додатково захисні борти на нижній ярус, застерегти дитину від раптового падіння уві сні. Маленькі діти дуже активні, як вдень, так і вночі, тому краще узабезпечити ліжко захисними бортами на нижній ярус. Високі захисні борти відмінно закриє спину Вашої дитини від холодної стіни, а також прослужить відмінним захистом від падіння. У нас виробників також є великий вибір інших ліжок як двох'ярусних так і односпальних моделей.Двоповерхове ліжко Тихоня є ліжком трансформером, що дуже зручно буде надалі коли діти підростуть. Ви зможете поставити два повноцінні односпальні ліжка.Ми виробники ліжок і у нас саме краще співвідношення: ціна і якість! Найнижчі ціни на усій території України. Не переплачуйте у посередників, купуйте на пряму із складу виробництва.Ми піклуємося про наших клієнтів, тому хочемо щоб кожен покупець залишився задоволеним..

5 700 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!