Трьох спальна - Двох'ярусне ліжко Жасмин

Трьох спальна - Двох'ярусне ліжко Жасмин

Модель:Жасмин
Наявність:6
  • Цiна 7 800 Грн

Доступні опціїТримісний двох'ярусна ліжко Жасмин - ліжко для батьків які завжди хочуть бути поряд з малюком. На першому поверсі двоспальне місце, а на другому односпальне. Ця модель додасть компактності в Ваш будинок, з її допомогою ви звільните місце для решти меблів і ігрової зони дитини.


У комплекті з ліжком йдуть два бортика захисту щоб убезпечити вашого малюка під час сну. Виготовлена ​​вона з натурального дерева ,, Вільхи "що додає величезний плюс. Давно відомо що меблі з дерева вважається предметом розкоші і достатку, а таке ліжко не тільки заощадить місце а й додасть нотку шарму в дизайн будинку.
У комплекті з ліжком можна придбати матраци, їх на нашому виробництві великий вибір і ми безсумнівно знайдемо те що вам потрібно.


Сходи з горизонтальними сходинками, це для того щоб під час підняття на другий ярус сходинка сходів не тиснула йому в ступню і не травмувала її так як це робить сходи з вертикальними сходами. Так само можна замовити ящики для постільної білизни або ж іграшок для дітей на ваш вибір.


Розмір спального місця першого ярусу 120 х 190 сантиметрів.
Розмір спального верхнього місця 190 х 90 сантиметрів.
Висота 190 сантиметрів.


Підстава для матраців з букових ортопедичних ламель які за рахунок свого вигину рівномірно розподіляють навантаження на матрац, даючи прослужити йому довше покладеного.
Відправка по всій території України перевізниками Нова Пошта та САТ.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Last Viewed

Трьох спальна - Двох'ярусне ліжко Жасмин

Трьох спальна - Двох'ярусне ліжко Жасмин

Тримісний двох'ярусна ліжко Жасмин - ліжко для батьків які завжди хочуть бути поряд з малюком. На першому поверсі двоспальне місце, а на другому односпальне. Ця модель додасть компактності в Ваш будинок, з її допомогою ви звільните місце для решти меблів і ігрової зони дитини.У комплекті з ліжком йдуть два бортика захисту щоб убезпечити вашого малюка під час сну. Виготовлена ​​вона з натурального дерева ,, Вільхи "що додає величезний плюс. Давно відомо що меблі з дерева вважається предметом розкоші і достатку, а таке ліжко не тільки заощадить місце а й додасть нотку шарму в дизайн будинку.У комплекті з ліжком можна придбати матраци, їх на нашому виробництві великий вибір і ми безсумнівно знайдемо те що вам потрібно.Сходи з горизонтальними сходинками, це для того щоб під час підняття на другий ярус сходинка сходів не тиснула йому в ступню і не травмувала її так як це робить сходи з вертикальними сходами. Так само можна замовити ящики для постільної білизни або ж іграшок для дітей на ваш вибір.Розмір спального місця першого ярусу 120 х 190 сантиметрів.Розмір спального верхнього місця 190 х 90 сантиметрів.Висота 190 сантиметрів.Підстава для матраців з букових ортопедичних ламель які за рахунок свого вигину рівномірно розподіляють навантаження на матрац, даючи прослужити йому довше покладеного.Відправка по всій території України перевізниками Нова Пошта та САТ. ..

7 800 Грн

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!