Купити меблі. Дитяче ліжко - Доставка. Дерев'яне ліжко

Повсякденний магазин ліжок і матраців від виробника - mebel-24.com, робить все можливе щоб кожна людина який відвідає сайт не залишився без покупки. Щоб перелік товарних позицій нашого магазину в повному обсязі був доступний не тільки жителям столичного регіону, але, а ще й всій території України зокрема і вашому надзвичайно красивому місту Ватутіне, пропонуємо скористатися послугою доставки перевізників. Перед тим як скористатися даною пропозицією нашого магазину, будь ласка прочитайте нижчевикладених інформацію.

Чому варто купувати в нашому магазині?

1. Простий пошук товару.

2. Величезний вибір модельного ряду за характеристиками.

3. Широкий вибір моделей як по цінового діапазону так і по виробниках.

4. Висока якість товару.

5. Низька цінова політика.

6. Доставка компаніями перевезення Нова пошта і Інтайм. Це надійні перевізники які забезпечують оперативну доставку і цілісність вантажу.

7. На товар є гарантія виробника.

Яким чином робиться відправка і доставка товару?

• Транспортування вантажу здійснює компанія спеціалізується на перевезеннях. Можна вибрати її самому, а можна звернеться з цим проханням до перевізниками Інтайм та Нова пошта, в більшій частині випадком (90%) людей вибирають саме їх.

• Термін і ціновий діапазон доставки розраховується індивідуально.

• Ціна транспортування визначається в залежності від габаритних розмірів.

• Вага і розмір безпосередньо впливають на кінцеву вартість доставки.

• Деякі замовлення виготовлені на замовлення вимагають попередньої оплати.

Роблячи замовлення в інтернет магазині виробника дерев'яних меблів mebel-24.com, можете без всяких сумнівів знати що тут найнижча ціна. Тільки розумна ціна весь рік. Купити і замовити доставку дерев'яному ліжку і матраца до неї в комплекті можна весь рік, сім днів на тиждень і двадцять чотири години на добу.

Тепер для того щоб зробити замовлення вам не обов'язково виходити з теплого і затишного будинку. Зробити замовлення на доставку можна сидячи на дивані, випиваючи гарячий чай - кава. Все що вам для цього потрібно - це:

1. Наявність інтернету.

2. Мобільний телефон.

3. Комп'ютер.

У вас виникли труднощі з підбором товару, а таке буває часто погодьтеся. Не хвилюйтесь! Телефонуйте нам швидше! Наші професійні менеджера допоможуть вам з вибором елементів меблювання.

Адреса для отримання товару у відділенні Нової пошти в місті Ватутіне:

Відділення №1: вул. Ювілейна, 25.

Адреса для отримання товару у відділенні Інтайм в місті Ватутіне:

Відділення №1: пр. Ватутіна, 21.

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!