Купить мебель - Смела. Деревянная кровать недорого. Доставка

Магазин ліжок і матраців за низькими цінами виробника - mebel-24.com, робить все можливе щоб кожен хто відвідає сайт не залишився без покупки. Для того щоб асортимент нашого магазину в повному обсязі був доступний не тільки жителям столиці, але, а ще й всій території України в тому числі і вашим надзвичайно красивому місту Сміла, пропонуємо скористатися послугою доставки перевізників. Перед тим як скористатися даною пропозицією нашого магазину, будь ласка прочитайте нижчевикладених інформацію.

Чому у нас вигідно купувати?

1. Простий пошук товару.

2. Величезний вибір модельного ряду за характеристиками.

3. Широкий вибір моделей як по цінового діапазону так і по виробниках.

4. Висока якість товару.

5. Низька цінова політика.

6. Доставка компаніями перевезення Нова пошта і Інтайм. Це надійні перевізники які забезпечують оперативну доставку і цілісність вантажу.

7. На товар є гарантія виробника.

Як відбувається відправка і доставка товару?

• Вантажоперевезення робить компанія спеціалізується на перевезеннях. Можна вибрати її самому, а можна звернеться з цим проханням до перевізниками Інтайм та Нова пошта, в більшій частині випадком (90%) людей вибирають саме їх.

• Термін і ціновий діапазон доставки розраховується індивідуально.

• Ціна транспортування визначається в залежності від габаритних розмірів.

• Вага і розмір безпосередньо впливають на кінцеву вартість доставки.

• Деякі замовлення виготовлені на замовлення вимагають попередньої оплати.

Оформляючи покупку в магазині виробника дерев'яних меблів mebel-24.com, можете без всяких сумнівів знати що тут найнижча ціна. Тільки розумна ціна весь рік. Купити і замовити доставку дерев'яному ліжку і матраца до неї в комплекті можна весь рік, сім днів на тиждень і двадцять чотири години на добу.

Тепер для того щоб зробити замовлення вам не обов'язково виходити з теплого і затишного будинку. Зробити замовлення на доставку можна сидячи на дивані, випиваючи гарячий чай - кава. Все що вам для цього потрібно - це:

1. Наявність інтернету.

2. Мобільний телефон.

3. Комп'ютер.

Якщо ви не впевнені у виборі товару, а таке буває часто погодьтеся. Не хвилюйтесь! Телефонуйте нам швидше! Наші професійні менеджера допоможуть вам з вибором елементів меблювання.

Адреса для отримання товару у відділенні Нової пошти в місті Сміла:

Відділення №1: вул. Тараса Шевченка, 18.

Адреса для отримання товару у відділенні Інтайм в місті Сміла:

Відділення №1: вул. Одеська, 69а.

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!