Сокиряни купити ліжко з доставкою, ліжка, матрац від виробника

Онлайн магазин mebel-24.com завжди намагається зробити все для того щоб, не один посітетітель нашого сайту не залишився без своєї покупки. Для того щоб наш асортимент товару був доступний не тільки киянам, але так само в Сокирянах та інших регіонах країни, ми пропонуємо доставку. Перш ніж купити ліжко, матраци або комплектуючий в місті Сокиряни вам потрібно познайомиться з невеликими правилами:

• Ваші замовлення здійснює транспортна фірма. Будь то Нова пошта, Інтайм або який не будь який інший перевізник.

• Терміни і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного розраховуючи вага, довжину і тд. В середньому час перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Деякі індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Розрахунок можна зробити через банк або оплата готівкою після отримання.

Часто буває таке що з моделлю ліжка, кольором і розміром визначиться досить складно. Менеджера нашого інтернет магазину mebel-24.com абсолютно безкоштовно порекомендують вам підходящу ліжко і комплектацію в Сокирянах. На сторінках нашого сайту ви побачите широкий асортимент товарної продукції нашого виробництва ліжок. Якщо ви щось не змогли знайти, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджера.

Роблячи замовлення в нашому магазині ви можете бути впевнені в швидкості обслуговування. Купити ліжко в Сокирянах можна 24 години на добу 7 днів на тиждень. Так само ми пропонуємо хороші ціни круглий рік від виробника.

Отримати наш товар можна таких відділеннях Нової пошти в місті Сокиряни:

Відділення N1: вул.Чорновола, 15


У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!