Дитячі меблі - Новодністровськ. Доставка, виробник меблі-24

Інтернет магазин mebel-24.com тягнеться до того, щоб кожен хто до нас зайде на сайт не залишився без своєї покупки. Щоб весь товар на сайті був доступний не тільки жителям Києва але й іншим регіонам пропонуємо відправку купленого товару в ваше рідне місто. Щоб зробити замовлення на ліжко, матраци, ламелі або інше комплектувальне в місті Новодністровськ, вам варто знати наступні примітки:

• Доставку вашого замовлення виробляє кур'єрська служба. Нова пошта, Інтайм, або інший перевізник.

• Час і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного, розраховуючи вага, довжину габарити. Терміни уточнюються виходячи з дальності регіону. Зазвичай перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Деякі індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Вантажоперевезення можна оплатити як через банк так і оплатою готівкою після отримання.

• Ви можете подивитись орієнтовну дату доставки в місто Новодністровськ та вартість можна у консультантів.

Є випадки коли клієнту складно визначиться з ліжком, кольором, розміром або навіть комплектацією. У цей момент вам готові допомогти наші висококваліфіковані менеджера інтернет магазину виробника. Коли у вас виникають питання по якому або товару ви сміливо можете зателефонувати нашим співробітникам і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Зробивши замовлення на сайті меблі-24, ви можете не сумніватися в низькій вартості на товар, а та ж в швидкій доставці його до вас. Ми можемо запропонувати вам приємні ціни цілий рік, а ще у нас часто проходять акції на різний товар де ви можете отримати знижку. Купити Ліжко в Новодністровську можна сім днів в тиждень двадцять чотири години на добу.

Адреси для отримання ліжка на відділенні Нової Пошти:

Відділення №1: 19-тий квартал, буд. 2

Відділення №2: 5-тий квартал, будинок 3

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!