Новоселиця - меблі для спальні з доставкою. недорого

Інтернет магазин mebel-24.com прагне щоб, жоден відвідувач нашого сайту не пішов без покупки. Щоб весь наш перелік товарних позицій був відкритий не тільки киянам, але так само в місті Новоселиця та інших регіонах країни, ми пропонуємо доставку. Щоб придбати ліжка, матрац або комплектуючий в місті Новоселиця вам потрібно пам'ятати наступні правила:

• Вантажоперевезення ваших замовлень виробляє кур'єрська служба. Нова пошта, Інтайм, або інший перевізник.

• Час і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного, розраховуючи вага, довжину габарити. Терміни уточнюються виходячи з дальності регіону. Зазвичай перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Деякі індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Вантажоперевезення можна оплатити як через банк так і оплатою готівкою після отримання.

• Ви можете подивитись орієнтовну дату доставки в місто Новоселиця і вартість можна у консультантів.

Менеджера абсолютно безкоштовно допоможуть вам з вибором моделі ліжка, кольором і розміром. Менеджери online - інтернет магазина mebel-24.com абсолютно безкоштовно порекомендують вам підходящу ліжко і комплектацію в Новоселиці. На сторінках нашого сайту ви побачите широкий асортимент товарної продукції нашого виробництва ліжок. Якщо ви щось не змогли знайти, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджера.

Купуючи на нашому сайті ви можете не сумніватися в найнижчій вартості товару. Купити ліжко в місті Новоселиця можна 24 години на добу 7 днів на тиждень. Так само ми пропонуємо хороші ціни круглий рік від виробника.

Отримати наш товар можна таких відділеннях Нової пошти вашого міста:

Відділення №1: вул. 28 червня

Відділення №2 (до 30 кг на одне місце): вул. Центральна, 25

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!