Меблі - Мамаївці: купити нове ліжко недорого з доставкою по Україні

Онлайн - інтернет магазин mebel-24.com прагне до того, щоб кожен хто зайде на сайт не залишився без своєї покупки. Щоб весь товар на сайті був доступний не тільки жителям Києва але й іншим регіонам пропонуємо відправку купленого товару в ваше рідне місто Мамаївці. Щоб зробити замовлення (купити) на ліжко, матраци, ламелі або інше комплектувальне в місті Мамаївці, вам варто знати наступні примітки:

• Доставку вашого замовлення робить кур'єрська служба. Нова пошта, Інтайм, або інший перевізник.

• Час і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного, розраховуючи вага, довжину габарити. Терміни уточнюються виходячи з дальності регіону. Зазвичай перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Ви можете подивитись орієнтовну дату доставки в місто Мамаївці та вартість можна у консультантів.

Трапляється, так що людині складно визначиться з ліжком, кольором, розміром або навіть комплектацією. У цей момент вам на допомогу прийдуть наші висококваліфіковані менеджера інтернет магазину виробника. Коли у вас виникають питання по якому-небудь товару ви сміливо можете зателефонувати нашим співробітникам, і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Зробивши замовлення на сайті меблі-24, ви можете не сумніватися в низькій вартості на товар, а та ж в швидкій доставці його до вас. Ми готові запропонувати вам приємні ціни цілий рік, ще в нашому online -магазин часто бувають акції на різний товарний асортимент, де ви можете отримати знижку. Купити Ліжко в Мамаївцях можна сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу, без всяких походів по меблевих магазинах. Все що вам потрібно наявність інтернету, комп'ютер або телефон.

Адреси для отримання ліжка на відділенні Нової Пошти міста Мамаївці:

Відділення №1: вул. Шевченка 158.

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!