Меблі - Клішківці. На замовлення купити ліжко з м'яким матрацом, доставка

Магазин mebel-24.com намагається зробити все щоб кожен хто відвідає сайт не залишився без своєї бажаної покупки. Щоб весь товар який є сайті був у доступі не тільки для жителів Києва але й для інших регіонів, пропонуємо відправку купленого товару в ваше рідне місто Клішківці. Щоб зробити замовлення (купити) на ліжко, матраци, ламелі або інше комплектувальне в місті Клішківці, вам варто знати наступні примітки:

• Ваше замовлення доставляє кур'єрська служба. Нова пошта, Інтайм, або інший перевізник.

• Тимчасової поріг і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного, розраховуючи вага, довжину габарити. Терміни уточнюються виходячи з дальності регіону. Зазвичай перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Індивідуальні варіанти виготовлених товарів вимагають передоплати.

• Ви можете подивитись орієнтовну дату доставки в місто Клішківці і вартість можна у консультантів.

Буває таке що людині іноді складно визначиться з вибором ліжка, кольором, розміром або навіть комплектацією. У цей момент вам на допомогу прийдуть наші висококваліфіковані менеджера інтернет магазину виробника. У вас виникли питання по якому-небудь товару, сміливо можете зателефонувати нашим співробітникам, і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Оформивши замовлення на сайті меблі-24, ви можете не сумніватися в низькій вартості на товар, а та ж в швидкій доставці його до вас. Ми готові запропонувати вам приємні ціни цілий рік, ще в нашому online -магазин часто бувають акції на різний товарний асортимент, де ви можете отримати знижку. Купити Ліжко в Клішківцях можна сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу, без всяких походів по меблевих магазинах. Все що вам потрібно наявність інтернету, комп'ютер або телефон.

Адреси для отримання ліжка на відділенні Нової Пошти міста Клішківці:

Відділення №1: вул. Головна, 110.

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!