Путила - меблі купити з доставкою, недорого

Магазин mebel-24.com намагається зробити все для того щоб, не один відвідувач нашого сайту не пішов без покупки. Щоб весь наш перелік товарних позицій був відкритий не тільки киянам, але так само в місті Путила та інших регіонах країни, ми пропонуємо доставку. Щоб зробити покупку ліжка, матраца або комплектуючого в місті Путила вам потрібно познайомиться з невеликими правилами:

• Вантажоперевезення ваших замовлень здійснює транспортна фірма. Будь то Нова пошта, Інтайм, або інший перевізник.

• Час і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного, розраховуючи вага, довжину габарити. Час перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Деякі індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Вантажоперевезення можна оплатити як через банк так і оплатою готівкою після отримання.

Часом розібратися з моделлю ліжка, кольором і розміром визначиться досить складно. Менеджери online - інтернет магазина mebel-24.com абсолютно безкоштовно порекомендують вам підходящу ліжко і комплектацію в Путилі. На сторінках нашого сайту ви побачите широкий асортимент товарної продукції нашого виробництва ліжок. Якщо ви щось не змогли знайти, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджера.

Купуючи в нашому онлайн - магазині ви можете не сумніватися в найнижчій вартості товару. Купити ліжко в місті Путила можна 24 години на добу 7 днів на тиждень. Так само ми пропонуємо хороші ціни круглий рік від виробника.

Отримати наш товар можна таких відділеннях Нової пошти вашого міста:

Відділення №1: вул. Українська 178

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!