Кіцмань - Дитячі меблі. Купити нові меблі з доставкою

 Інтернет магазин mebel-24.com дивиться за тим щоб все клієнти не пішли без своєї покупки і залишилися нею задоволені. Для того щоб весь товар був доступний не тільки жителям Києва, але так само і жителям інших регіонів і вашого улюбленого міста Кіцмань, ми пропонуємо доставку. Слід перш за все знати, щоб зробити покупку ліжка, матраца або ж комплектуючого ліжка ознайомтеся з деякими пунктами, а саме:

• Ваше замовлення доставляє кур'єрська служба. Нова пошта, Інтайм, або інший перевізник.

• Тимчасової поріг і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного, розраховуючи вага, довжину габарити. Терміни уточнюються виходячи з дальності регіону. Зазвичай перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Індивідуальні варіанти виготовлених товарів вимагають передоплати.

• Ви можете подивитись орієнтовну дату доставки в місто Кіцмань та вартість можна у консультантів.

Часом розібратися з вибором меблів, квітів і комплектацією досить складне завдання. З подібною проблемою ви можете звернеться безкоштовно до наших менеджерів, майстрів своєї справи. Вони допоможуть вам підібрати правильно спальне місце ліжка, підкажуть який матрац буде більш комфортний для вас і підберуть найвигіднішу ціну. На сторінках нашого сайту меблі-24 ви точно зможете потрібний вам товар який зможе вас радувати в щасливі години відпочинку.

Зробивши замовлення в нашому магазині - можете бути впевнені в якості продукту. Дивно низькі ціни на протязі всього року від виробника. Купити ліжко з матрацами в місті Кіцмань можна протягом 24 годин включаючи сім днів на тиждень.

Ви можете отримати свій товар Новою Поштою в таких відділеннях свого міста:

Відділення №1: вул. Незалежності 107 а.

 

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!