Хотин - широкий асортимент покупки ліжок від виробника

Інтернет магазин mebel-24.com прагне зробити все можливе щоб, не один гість нашого сайту не залишився без своєї покупки. Для того щоб наш асортимент товару був доступний не тільки киянам, але так само в Хотині та інших регіонах країни, ми пропонуємо доставку. Для того щоб купити ліжко, матраци або комплектуючий в місті Хотин вам потрібно ознайомиться з невеликими правилами:

• Ваші замовлення здійснює транспортна фірма. Будь то Нова пошта, Інтайм або який не будь який інший перевізник.

• Терміни і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного розраховуючи вага, довжину і тд. В середньому час перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох календарних днів.

• Деякі індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Розрахунок можна зробити через банк або оплата готівкою після отримання.

Не рідко буває що з моделлю ліжка, кольором і розміром визначиться дуже складно. Менеджера нашого інтернет магазину mebel-24.com абсолютно безкоштовно порекомендують вам підходящу ліжко і комплектацію в Хотині. На сторінках нашого сайту ви побачите широкий асортимент товарної продукції нашого виробництва ліжок. Якщо ви щось не змогли знайти, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджера.

Роблячи покупку в нашому магазині ви можете бути впевнені в швидкості обслуговування. Купити ліжко в Хотині можна 24 години на добу 7 днів на тиждень. Так само ми пропонуємо хороші ціни круглий рік від виробника.

Отримати наш товар можна таких відділеннях Нової пошти в місті Хотин:

Відділення N1: ул.Дудніченка, 39г

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!