Сторожинець купити ліжко з доставкою і матраци до неї недорого

Магазин mebel-24.com намагається зробити все для того щоб, не один відвідувач нашого сайту не пішов без покупки. Щоб весь наш асортимент товару був відкритий не тільки киянам, але так само в Сторожинці та інших регіонах країни, ми пропонуємо доставку. Перш ніж купити ліжко, матраци або комплектуючий в місті Сторожинець вам потрібно познайомиться з невеликими правилами:

• Перевезення ваших замовлень здійснює транспортна фірма. Будь то Нова пошта, Інтайм, або який не будь який інший перевізник.

• Терміни і вартість кожної доставки встановлюються індивідуально фірмою перевізника для кожного розраховуючи вага, довжину і інше. В середньому час перевезення вантажу Новою поштою становить не більше двох робочих днів.

• Деякі індивідуальні варіанти товарів вимагають передоплати.

• Вантажоперевезення можна оплатити як через банк так і оплатою готівкою після отримання.

Буває таке що розібратися з моделлю ліжка, кольором і розміром визначиться досить складно. Менеджера нашого інтернет магазину mebel-24.com абсолютно безкоштовно порекомендують вам підходящу ліжко і комплектацію в Сторожинці. На сторінках нашого сайту ви побачите широкий асортимент товарної продукції нашого виробництва ліжок. Якщо ви щось не змогли знайти, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджера.

Роблячи покупку в нашому онлайн-магазині ви можете не сумніватися в найнижчій вартості товару. Купити ліжко в Сторожинці можна 24 години на добу 7 днів на тиждень. Так само ми пропонуємо хороші ціни круглий рік від виробника.

Отримати наш товар можна таких відділеннях Нової пошти в місті Сторожинець:

Відділення N1: вул.Шевченка, 33

У цій категорії немає товарів.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!