Дитячі меблі в 2019 році

Дитяча кімната повинна бути яскравою і виразною і викликати тільки позитивні емоції. Кожен елемент інтер'єру грає роль будь то освітлення, шпалери, меблі або ліжко, все це потрібно правильно і гармонійно поєднати.
І так давайте спочатку розберемося яка ж колірна гамма зрадить сучасного вигляду дитячій кімнаті в 2019 році.
Важливою деталлю підбору кольору в кімнаті в якій буде дитячі меблі залишається сприйнятливість малюків - це перше і головне правило.


В почався 2019 року будуть модні такі поєднання кольорів як:
Зелений колір для активних та енергійних малюків. Цей колір яскравий і насичений він схожий, в такому кольорі ваша дитина зможе представити що він десь у джунглях або в просторих і красивих лісах відпочиває або грає в свої улюблені ігри.


Помаранчевий колір зможе позитивно впливати на їх психічний стан тим самим підвищити енергійність дітей і рекомендується для тих хто погано їсть.


Синій колір можна поєднувати з коричневими відтінками меблів. Цей колір заспокоює нервову систему, допоможе зосередиться, а ігрова в такому кольорі сподобається найменшим користувачам де вони зможуть себе представити завойовниками морів.


Білий завжди був в моді і так і залишається він візуально збільшує простір в кімнаті і символізує чистоту.


Жовтий колір - колір сонця зможе давати радості навіть в самі похмурі дні календаря, допоможе школярам робити домашню роботу роблячи завдання більш райдужними.


З меблів для сімей де двоє або ж більше дітей радимо взяти двоярусне ліжко виконане з дерева, такі ліжка краще залізних і набагато гармонійніше, до того ж є ліжка трансформери як на нашому виробництві. Згодом коли діти виростуть їх можна розставити на два односпальні ліжка і заощадити кошти на покупку ліжок в подальшому.
Якщо ж у вас один малюк звичайно ж можна взяти односпальне ліжко з дерева яка підійде під будь-який стиль.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!